Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Ghoosty #2 üzenetére

    "A vége csak részben igaz. Ha nem vagy megfelelő szülő és ez kiderül, akkor bizony elveszik a gyereket."
    legutolsó esetben, ahogy végignézek az utcákon, az emberek 80%-a alkalmatlan mind gyereknevlésre, mind kisállat tartására
    valóban az a vicces, ha örökbe akar valaki fogadni egy gyereket, még a póti szűzmária előtt is tisztának kell lennie, egyébként meg sajáttal kvázi azt csinál amit akar

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz D1Rect #19 üzenetére

    attól h nulla gyerekem van, még fel tudom mérni, h a gyereket qrvaanyázni', rángatni, üvölteni vele, meg egyéb nyalánkságok:
    helytelen

    legutolsó eset, itt jön be, h sajnos nőt nem vágok nyakon, jól szituált anyuka pár éves kisgyerekkel az előttünk levő játszótéren, ami teljesen zárt, két kapuval, amikre a gyengébbek kedvéért szöveges és rajzos formában is elég nagy felületen ott van, h "kutyát bevinni tilos"
    az anyuka azért csak bevitte, gyerek homokozóban, kutya körülöttük flangált, anyuka meg nyomkodja a homokozó szélén ülve nagy vidáman a telefont, meguntam, lemenni most nem fogok, de "ráköszönök" az erkélyről, erre a kutya kiment a kerítésen, azt sem vette észre, ekkor rá is köszöntem, jajhát' ő zavarta ki a kutyát, tudja h nem lehet benn...( : mondom milyen szerencse h 5 perce itt ülök és ez nem ippen' így van, aztán elkotródott, azasszony' azt mondja azóta is ugyanúgy beviszi a kutát, legközelebb lemegyek, levideózom, meg lövök pár fotót az okosfejiről', aztán megy yt-ra, a kedves anyuka meg mehet pereskedni, de egészen biztosan neki is való a gyerek :K

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Kalandor #25 üzenetére

    Oke, csak sajnos akkor ez igaz a moderatoraidra, linkelhetnek temahoz egyaltalan nem kapcsolodo, de legalabb szemelyeskedo moderatori hsz-t, azt sem felejtsd el megemliteni mire reagaltam, egy temahoz epp annyira kapcsolodo/nem kapcsolod hsz-re, ami extrakent _valotlan_ infot tartalmaz
    Igen tudom, modiknak lehet, masoknak nem lehet, aki belelepett mar egyes capslockosok erzekeny kicsi lelkebe _arra vonatkoznak szabalyok_ ( :

    Annyit azert segitek, ha teljesen csak random irkaltam volna be es netto hulyeseget, azzal nem okoznek kart az esetleges gyerekemnek
    Ugyanakkor ha vinned az 1-2 eves gyerkocodet az elottunk levo jatszoterre, amiben o lelkesen maszkalna mint hasonlo koru gyerek, teged egesz biztosan nem zavarna h epl elotte hugyozta' ossze egy kutya, v sz@rt oda ahol a gyerek maszik

    Tudod mit?
    Gratulalok ( : de fuss ennek neki parszor meg sztem, mert nagyon hyenge volt....:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Kalandor #39 üzenetére

    párhuzamot vonni aközött, h én beírtam valami "tiltott helyre" - tegyük már hozzá, nem a levegőbe, hanem valótlan szintén tilosban járó hsz-re, amit természetesen azóta sem törölt senki, mert nem közellenség az elkövető ( : -, és aközött, h a kedves anyuka sz@ratni viszi a kutyát, amibe a saját kölke is beletenyerelhet, és ezt nehezményezem, hát ööö izé...biztos kuvacar' szülő lennék, azért sztem ha rám hallgatsz, ne indulj el a vonjunk le konzekvenciát versenyen...( :

    jut eszembe, tudtommal accountot tilos árusítani, nemrég valakinek mégis eladták, amit nehezményezett is, sok egyéb disznósággal szemben, ahogy látom az eladó azóta is árul, negatív nélkül, talán, mondom talán, oda kellene összpontosítani némi energiát ahova kell, nem rám pazarolni a drága energiádat, nálam sajnos nem vagy nyerő , de igen megtisztelő, h ennyire jártas vagy a hsz-eimben ( :

    ajánlanám a következetesség fogalmát ízlelgetni, majd utána esetleg lesz miről gagyognunk, addig ágnes asszony meg a patak helyett, ha esetleg időd engedi, olvass utána a kutyagumi esetleges élettani hatásainak, főleg 1-2 éves babáknál, akik ezen a játszótéren szoktak négykézláb mászkálni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz UnA #88 üzenetére

    lehet nem mindig igaz, a mi királylányunk simán van 3-4 éves szinten, bár rajzolni nm tud ( : de a bogaraktól úgy fél mint a legtöbb kislyány', öltözködni is úgy szokott :d

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz csƵ #94 üzenetére

    Egyreszt van elottuk egy rossz pelda, vilagkep, masreszt sajnos a tobbseguk ertelmi szintje alacsony, ha lenne is mogottuk megfelelonhatter, akkor sem sokra jutnanak az eletben, persze kivetelek vannak

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz csƵ #97 üzenetére

    ilyenről én is tudok, rámentek a "szülők" is, pont ezt mondtam, sajnos többségüknek a háttér sem jelent érdemit, lehet rasszistázni, nagyon nem vagyok az, de sztem a sok családon belüli gyerkőc-gyártás megtette már a hatását is extraként náluk
    és viselkedés, egy ideje a nagy faluban élek, amit le tdnak művelni nyilvános helyeken az szégyen, nem mintha a kedves "magyarok" nem tudnának csodákat, tegnap jól szituáltnak tűnő házaspárt majdnem öszecsomagoltam ( : szólok a nőnek ne engedje póráz nélkül közelebb a kutyáját a miénkhez, az kb 30kg-s, a miénk 5...de mintha nem is hallaná, mondom még egy lépés és fejbe rúgom a kutyáját, se szájkosár, se póráz, vigye innen, azt mondja hülye vén f@sz - idősebb volt legalább 5 évvel nálam ( : -, közben megjelent a férje?, az meg h a kuvaanyámat' :d gondolom nem számítottak rá h utánuk megyek, végén megtalálta a helyét mindkettő, szóval jó lenne a kutya jogsi - is -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz samujózsi #106 üzenetére

    az én egyik volt sógorkám is félig cigány, olyan szépen ellpota pár millió ft-omat egyszer, h öröm volt nézni ( : egy értelmes ember akkora összeggel kezd valamit, neki 3 hét múlva nem volt a zsebében semmi belőle, gondoltam agyonveretem első felindulásból, aztán átgondoltam, 0 ft-tal kezdtem anno, mégis eértem valahova, hadd copjon' csak, úgy is lett, már tudja milyen hajléktalannak lenni, sztem ez elég szeméyes élmény ( : a gyerekeket sajnálom csak, a húgom is nettó idióta, meg a faszija is, teljesen mindegy melyiknek milyen a színe
    itt pesti faluban elég sok "cigány embert lehet látni, ha nem láttad a macskajaj' című méltán híres remekművet, akkor ajánlom, nos, nagy karakterek vannak benne, de sajnos azt is tudja überelni a pesti brancs - szerencsémre ózd és környékén nem jártam -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz samujózsi #109 üzenetére

    egész komolyan, jártál már a pesti faluban és láttál tesvireket'?
    sok helyen azért szüntették meg a free mosdót, mert a kedves tesvirek' folyamatosan szétbarmolták, meg benn bandáztak, tolták a fél kiló zselét az okosfejükre', plázákból csak azért nem tiltották őket ki, mert rasszizmus lenne...:)
    a volt lakásomnál a cigány gyerekeknél az volt a standard, h a járdára sz@ratják a kutyát, utcán, buszon teljesen mindegy, olyan alpári módon beszélnek, meg öli egymást a párocska, h "öröm nézni", mintha más ott sem lenne
    látok ilyet "magyarból" is, csak 10 roma esetre egy "magyar" jut, pedig elvileg a romák vannak kevesebben

    egyik legutóbbi kedvencem, cigány lány odajön, van neki eredeti páááárfüm' eladó, kérdem és honnan loptad? a déembűűűű' , ok mondom, akkor próbáld nekik eladni, én tisztajófej' leszek és nem hívom a yardot ( :

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Vladi #116 üzenetére

    nekünk nemvót', tantónéni' se nagyon erőltette a 2. vh utáni magyar tananyagot - lehet nem véletlenül -

    szerk:
    hüJe vagyok, volt ebből is érettségi ( : széchenyit húztam a reformkorral, kb az egyetlen tétel volt amiről nem sokat tudtam, úgy kezdtem a szóbeli vázlatát, h szerette a lóversenyeket...( : azt az egy mondatot sikerült is kivinni, kuva' csúnyán nézett rám a tantónéni', hamagyorsan' eszembe jutott sok minden (((( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Vladi #120 üzenetére

    lehet említés szintjén átmentünk rajta, annyi elég is volt, ő tanította az irodalmat, nyelvtant is, ikább' irodalmaztunk túnyomorészt, töriből amik tételeket érintettek azokat átvettük

    szagmai volt még ilyen, 31 tétel, egyenként 3 altétellel, egy kivételével mindet tudtam, lehet tippelni mit sikerült húzni ( : életében egyszer volt jó fej a tan szerencsémre :d

    szerk:
    szagmai*szagmai' :)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák