Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz lapa #45 üzenetére

    nem placebó. lehet, hogy utalásnál mindegy (nem mindegy, mert ott a cikkben a többé-kevésbé életszerű példa rá), de én mondjuk már azt sem szeretném, ha a kedves háker úr ahhoz hozzáférne, hogy mik a rendszerben tárolt személyes adataim és mennyi pénz van a milyen számlámon. mennyi időre és hova van befektetve, milyen bankkártyám van milyen limitekkel stb. jelen állás szerint ezt user-pass-szal simán olvassa.

    nem vagyok bankellenes, saját jól felfogott érdekem ennek nem örülni. tegyék fizetőssé m'kay, megyek tovább. egyelőre jóban vagyunk két éve ingyen bankolok náluk inkluzíve számlavezetés, kártya, számlakivonat, packungs und versandkosten

    csökkeni meg nem csökkennek a költségek, mert ezek az SMS-ek ingyenesek voltak eddig is (az ügyfélnek)

    abban igazad van, hogy az írásra reagáltál, én meg kevésbé, de hát az itbulvárcafé már csak ilyen. jobb a buli a konyhában sokszor ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Yany

    addikt

    válasz lapa #45 üzenetére

    A tudtom nélkül játszanak a pénzem biztonságával. Ezt nem fújja fel a cikk csöppet sem. Megírtam egy panaszlevelet az Erstének, de szerencséjükre félrekattintottam és elveszett a szöveg. Nem írom újra.

    De! Abban a hiszemben tartom a pénzem a banknál, hogy bármilyen illetéktelen próbálkozás is történik, kapok róla SMS-t. Ha e hiszemből adódó kár ér engem, akkor szerinted a bank vállalja a felelősséget az eltűnt pénzemért? Kötve hiszem. Egy nyüves e-mail-t lespórolni egy ilyen változtatásról az igencsak drága mulatság. :(

    Mighty: ja, a köv. majd az lesz, hogy elég lesz a jelszó, amit beírva majd egy legördülő listából választhatod ki, hogy mely usert kívánod használni a passzolók közül. (mondván, hogy a tranzakcióhoz úgyis majd SMS kell) (facepalm)

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Új hozzászólás Aktív témák