Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    2 darab Charge 3 van jelenleg itthon, korábban volt 2 darab Charge 2 (családban maradt), 1 darab Flex, 1 darab Flex 2, illetve két okosmérleg is. A Charge-okkal és a Flex-szel nincs gond igazából, eltekintve attól, hogy a Charge 3 esetében már kettőben halt ki a kijelző egyik pillanatról a másikra, de a Fitbit support díjmentesen cserélte mindkettőt (pedig az egyiken nem volt már garancia). Az első Aria egy undorító sz@r volt, ahányszor ráálltam, annyiszor mért mást. Végül addig peccselték, hogy az első mérés mindig hibás volt, a második utána rögtön viszont már pontos, a differencia kerek 1 kilkogramm volt, de vagy plusz, vagy mínusz. Nevetséges, na. Ezek után azért vettem a tudatos vásárlói magatartás jegyében egy Aria 2-es modellt is, hátha felvesznek a pénzemből egy értelmes fejlesztőt, és örülök, mert az a nulladik naptól jól mér, semmi gondom vele.

    Összefoglalva: ráfért a cégre a google felvásárlás, mert az appjuk jó, az eszközeik sem feltétlenül rosszak, de nagyon kell nekik egy épeszű vezetés és MEO, mert végük lesz, pláne ilyen árszabással. A felelősséget kábél semmiért nem vállalták eddig sem, pont jó anyacéghez kerültek ezzel a mentalitással.

    Szerencséjük, hogy az alvás elemzésük, illetve a szoftverük a legjobb, eddig bármi mást néztem, sírni támadt kedvem. Mondjuk a Prémium előfizetésüket nyugodtan feldughatnák annak, akinek az eszébe jutott, az mocskos undorító húzás. Szerencsére nincs rá szükségem, az alap dolgok pedig így is mennek szépen (már).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák