Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Eszleny #53 üzenetére

    "Az Apple nem csak az Adobe cseszett ki, hanem sok más fejlesztővel is, akik már készítettek programot iPhonera és fenn van az AppStoreban."

    Tudom. Viszont az Opera nem volt lusta és megírta a Minit iPhone-ra. Az Adobe-nak se sírjon a szája. Bár náluk ez már bevett szokás, ugyanis egy tetves 64 bites Flash plugint nem képesek kiizzadni magukból, ami már lassan 6 éve várat magára. :(((
    Ha szeretnék a termékeiket iPhone-on terjeszteni, akkor írják meg arra. Ha lusták hozzá, akkor meg ne ugráljanak.

    "Ha te jártas vagy bennük említhetnél egy párat, ami nem C, C++, Objectice-C és C#-ben voltak megírva, és pl. "2: Hulladék és erőforrászabáló.""

    Idézet a cikkből:
    "mellett letiltották azon fejlesztőeszközöket is, amelyek C# és .NET programkódból készítenek iPhone-os szoftvereket."

    Én sem ismerem az iPhone-t, maga a telefon afícsörgazdagsága miatt "belopta magát a szívembe", ;] ettől függetlenül attól minden csak jobb lehet, mint amilyen egy Java alkalmazás mondjuk Symbian-os telókon. Akármi is áll a hátterében (mert nyilván a pénz) megértem a döntésüket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák