Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koxx

    MODERÁTOR

    válasz Reggie0 #344 üzenetére

    "BTW ennek kapcsan en azon is ki vagyok bukva, hogy egyek kevesebb hust, mert akkor tobb etel(novenyi) marad(egy fore) es csokken az ehezes." igen ezt a faszságot pusholják a vegánok, nekem tele van velük a tököm.

  • SRC

    junior tag

    válasz Reggie0 #344 üzenetére

    Ilyeneken témáznak. Ne is mondd! A világ pénzét is elköltik rá éppen csak, hogy pénzért lehessen a súlytalanságban ugrabugrálni. Ez a valós cél. Mert űrturizmus kell.
    Jaj, de nem azééért. Nem hát.
    Tátott szájjal veszi be egy teljes generáció (aki amúgy a műanyag zacskóért vinnyog), hogy a nulla +/-50 fokon életképes nyomorult testünkkel mi most éppen nem milliárdosok fenekét nyaljuk ki. Nem.
    Mi ezt azért csináljuk, mert bolygóközi faj akarunk lenni. A Marson. Aha.
    Ez pont úgy hangzik, hogy majd itt milliárdszám fogjuk felemelni a csórók életszínvonalát. Valószínű, amikor nem tudnak már mit kitalálni, hogy még mit akarnak.
    Űrbe utazni. Ott még nem voltak.
    Öreg vagyok én már ennyi hülyeséghez. Valahogy nekem annyira felülreprezentált ez a sok bolygómentő csőlátású hülye, hogy már kétségbe vagyok esve, hogy tényleg mindenki ilyen hülye? Egyre kevesebb a normális, az orra hegyéig látó, legalább a nagyságrendekkel tisztában lévő átlagember.

  • válasz Reggie0 #344 üzenetére

    Kína, India akik ugye rendesen megdobják a föld lakosságát, namost addig nincs probléma, amíg a saját határaikon belül hízik a népesség, a nagyobb kérdés az, ha már nem férnek el, akkor hova akarnak majd menni? Ezek miatt megindul a vándorlás tömegesen, abból balhé lesz, nem is kicsi.. Ugyanez a sztori a kíma miatt Afrikával, a mostani tutajokkal érkezők a töredéke annak, ami akkor akar majd beáramlani, mikor a kontinensükön nem tudnak megmaradni a hőmérséklet meg a még kevesebb kaja miatt..

    "It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

  • Chaser

    titán

    válasz Reggie0 #344 üzenetére

    kevesebb vörös hús az járható, mivel a szarvasmarha félék rengeteg növényt megesznek, szárnyasok kevesebbet - ráadásul az ő bélgázuk/büfijük nem termel annyi károsat sem -
    tehát ha valaki hús témában csirkét eszik az kevésbé terheli a környezetét mint aki marhát, röviden
    nyilván enni kell, a kérdés a mit/mennyit
    nagy ámerikában' kétpofára zabálnak mindent, meg is látszik rajtuk ( :

    SRC
    a túlnépesedés hoz magával problémákat is, mint pl az étkezés
    de igen, a legnagyobb gond az
    viszont ha ekkora létszámmal ilyen habzsi-dőzsi életmódot folytatunk akkor hatványozzottan nő a baLYleszbaxameg' című mese minél korábbi vetítési időpontja

    Tyler Durden
    ez az amikor nem csak kettőig tud elszámolni valaki
    ez a kérdés globális, az hogy jelenleg nálunk nincs túlnépesedés az egy dolog
    eddigi háborúk kezdeti oka zömében terület foglalási célzattal indult meg, ezután sem lesz másként
    ha alapul veszünk egy falut - legyen ez most az egész föld -, amiben van 10 utca
    ebből 7 utca legyen szegény, 3 legyen gazdag
    a gazdagok a szemetüket elviszik a szegényebb területre, de idővel ugye az is megtelik, viszont átmenetileg a gazdagok jajde' nagyon örülnek, mert előttönk nincs szemét
    igen ám, de a szegények is ennének, fűtenének, előbb-utóbb konfliktusok lesznek, mert a szegények szeméttel tüzelnek mert megfagyni ugye nem akarnak
    végén meglesz egy nagy balhé, szegény és gazdag utána már nem, életben maradtak lesznek és egy közben felélt környezet
    nagyon leegyszerűsítve és sarkítva a mi föld nevű falunkban jelenleg ez zajlik - és már nem most kezdődött - , csak lassabban

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák