Új hozzászólás Aktív témák

  • jerry311

    nagyúr

    válasz Skyhigh #273 üzenetére

    Egy ellenőrt annyira sem tartok, mint egy utcaseprőt.
    Az én pénzemből velem bunkó, velem kötekedik, még akkor is ha előre előszedem a bérletem és memgutatom neki. Utolsó szemét suttyó parasztok. Zéró hatalom van a kezükben, de mégis istennek képzelik magukat, mert az a sok balf... a parlamentben megszavazta, hogy legyenek a társadalom fölé emelve.
    Az ilyen kis senkikkel lehet a legjobban igazolni a mondást: "Adj hatalmat valaki kezébe és meglátod igazi jellemét."
    Kb. nulla pszichológiai alkalmassági tesztet végeznek rajtuk felvétel előtt és ez meg is látszik a viselkedésükön és hozzáállásukon. Ha nem így lenne, akkor kevesebb lenne az olyan történetek száma, hogy megütötték az utast vagy megrongálták ruházatát/poggyászát.
    Érdekes módon külföldön nem akart megütni egy ellenőr sem (abból a kevésből amelyikkel találkoztam). Sőt a ruhámat sem tépte egy sem.
    Itthon még akkor is volt rá példa, amikor érvényes bérletem volt. A balf..., vak ellenőr nem ismerte fel fél méterről az éves bérletem. Olyan hévvel nyúlt utánam, hogy 3 karmával végigszántotta a karom 15 centi hosszan.
    Ezeknek a parasztoknak legfeljebb a középső ujjamat mutatom, nem a bérletem.

Új hozzászólás Aktív témák