Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buherton

    őstag

    válasz stickermajom #107 üzenetére

    Ezzel a mentalitással többször is találkoztam már :K . Viszont egy boltnak nem azonosak az érdekei, mint egy parkoló társaságnak. Az előbbinél fontos az ügyfél elégedettség és hogy te a jó hírüket terjeszd, addig ez a parkoló társaságnak ez nem áll érdekében. Ettől függetlenül normálisan állnak az emberhez, ha az illető is normális velük!

    tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

  • Egon

    nagyúr

    válasz stickermajom #107 üzenetére

    Nem mondom, hogy nincs igazad, de pl. nekem az előző munkahelyemen tök jó céges mobilom volt (kvázi korlátlan beszélgetéssel és elvileg 6 GB, a gyakorlatban kvázi korlátlan nettel), így nem is volt saját SIM-kártyám (minek?). Viszont fizetni, azt nem lehetett vele. Ha pedig az embernek éppen elfogyott az aprója, akkor az elég kellemetlen...
    Egyébként a sógorom beszámolója szerint, Dubajban, ahol nyilván csóringerek az arabok, óránként 100 Ft alatt van a parkolás díja. Ehhez képest nálunk egyre terjed a magasabb parkolási díj, lassan már Bp. olyan, a centrumtól távoli részein is fizetős a parkolás, ahova némi túlzással útlevél kell; az ingyenes parkolási lehetőségeket (lásd pl. Hősök tere) folyamatosan szüntetik meg, és pl. Ferihegyen olyan drága a parkolás, hogy az órai díját nincs is p*fájuk kiírni (helyette félórás díj van kitéve - amikor elmentem egyszer az öcsém elé, egy kisebb szatyor aprót vittem, mégsenem volt elég)... :W

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák