Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mickeyleus82

    újonc

    Sziasztok

    A laptopomon"Lenovo B51 80" Linuxmint 18 Sarah 64bit cinnamon rendeszer volt és végigcsináltam a leirást és simán ment a wow az integrált grafikus kártyával.
    "display
    description: VGA compatible controller
    product: HD Graphics 520
    vendor: Intel Corporation"

    Viszont nemrégiben frissítettem az operácios rendszert Linux mint 19 Tara 64bit cinnamon rendszerre és a leirást a friss rendszeren nem tudtam végigcsinálni!!!

    Az a lépés amikor ez következik ,idézem. :

    "A Lutris-t ind\tsuk el, es lepjunk be az elobb regisztralt felhasznalonkkal.

    Ezutan latogassunk el az alabbi linkre, es nyomjunk a Dox fele scriptnel az Install gombra.

    A telepito a windowshoz szokasos modon, "Next-Next-Finish" modon vegigvezet a telepitesi eljarason, melynek kereteben - nyelvvalasztas utan - feltelepul a Battle.net kliens."

    Itt nem jön el a nyelvválasztásos rész!A Lutris-ban megjelenik a battle net script de nem megy végig a telepítés ezmiatt ..... Ha a script-re ráklikkelek akkor ezt irja :
    "....Games/Battlenet/driver_c/Program Files(x86)/Battle.net Launcher.exe could not be found"
    És végignéztem a launcher.exe file nincs sehol a gépen!
    Próbáltam többször telepíteni sőt még Tara Mate rendszert is telepítettem pont ezmiatt de a jelenség ugyan ez.
    Nem találja a launchert ami ugye érthető is hogyha nem megy végig az az install a Dox féle scripten teljesen..........

    Arra gondolok hogy mivel friss a rendszer a laptopomon ezért nincs telepítve valami olyan összetevő ami a régi rendszeren volt és talán hiányzik valami hogy a tepítés végbe tudjon menni.
    Sajnos nem vagyok nagy Linuxos még, csak nemrégóta ismerkedem vele.
    Ha esetleg valakinél volt ez a jelenség és meg tudta oldani akkor légyszives irja meg.
    Köszönöm előre is.

    [ Szerkesztve ]

  • mickeyleus82

    újonc

    válasz Neil Watts #4 üzenetére

    Semmi baj :)
    Remélem sikerül rájönni minél hamarabb a megoldásra.
    Ha esetleg lessz valami áttörés és kell tesztelni akkor irjálcsak és írom mire jutok vele :)
    Addig is sok sikert a megoldáshoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák