Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #38 üzenetére

    én mondtam neked a 2700-et, te pedig a 3600-ot hajtottad ( : azt hittem az is lett a vége
    azóta kipróbáltam az 1600af-et 4g-n, most 3600 van, igazad volt, jobb a 3600
    2700-et talán 1,15v@3,7-en használtam, jó is volt smt nélkül, de akkor kevés játékkal néztem, azóta beestek cpu-t zabáló játékok is, 1440p lett a monitor 60hz-en, és egyes ac játékoknál a cpu miatt doppolt be 60fps alá a játék, 3600 megoldotta, 1600af-nél smt-vel rosszabb lett az eredmény
    viszonylag drága és "csak" 6 magos, de az ipc-je jobb és smt is sokkal hatékonyabb mint előző geneknél, én persze nem hajtom, csak szolíd 4g-n jár, 4,2-t is emberi feszen tudja de lényegtelen, mindenhova elég - 1600af is elég volt ac-k kivételével ( : -
    3,9 és 4,1 közt %-os különbség 5%-nál alig több, ahova nem volt elég előbbi valszeg' utóbbi sem, de legalább legyilkolod a cpu-t és vrm-et ;] 3600-ot valszeg' kényelmesen tudod járatni 4,2-n, előző gennél az 4,6+ szint, jóval kevesebbet is eszik, de hűteni nehezebb, defaulton is játék alatt 4,1-4,2-re bostolnak
    nekem csak ilyen pici szkájetem' van ( : előtte volt a normál mugen 5, most meg nem tudom, de design miatt esélyes hogy megválok a szörnytől
    ha már 8 mag akkor 3800x, elvileg válogatott chipek kerülnek rá, azonos feszen többet fut mint a 3700, de sajnáltam rá a zsetont, majdnem 2x annyiba kerül mint a 3600, majd talán a következő genből váltok 8-ra

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák