Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Chaser #37 üzenetére

    Az a második opció volt, de végül 2700 lett belőle (még írtam is abba a topikba). Először MSI B450M Mortar MAX-szal all-core fix 3,9 GHz @ 1,2625 V / LLC1-gyel ment (24 óra Prime95 stabilan), DDR4-3200 CL16-tal, aztán váltottam ASRock B450M Pro4-re, és időközben kiderült, hogy kell az az egymagos teljesítmény, szóval felnyomtam all-core 4,1 GHz-re 1,3875 volttal, bár ebben a deszkában már csak DDR4-2933 CL16-ot mennek ugyanazok a modulok. Kicsit érezni a 256 mbites BIOS-ról a 128 mbitesre való visszaállást, de jó lesz ez még egy jódarabig. Remélem.

    Körülnéztem itthon, és ha eladnám az "újabb", de fölösleges/nélkülözhető vasakat (az MSI lapot, meg az adatlapomon látható, netezős/filmezős i5-2500T-s gép lapját, prociját, RAM-jait, VGA-ját), akkor "ingyen" válthatnék 3700X-re, de valahogy nem tudom magamnak legitimizálni a dolgot egyetlen játék miatt, aminek olyan okádék szerverparkja van (EA...enough said), hogy lehet, nem is nagyon számítana a fejlettebb IPC, mert ugyanúgy a hajamat tépném az 50-60 százalékos packet loss és mikrolag hegyek miatt. Meg szeretem is ez a kis T-s Sandyt ebben a 15 éves Chieftec Dragon miditoronykában. : >

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák