Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Synthwave #43 üzenetére

    No, majd rálesek akkor, nem éreztem rendellenességet se 90-nél, se 180-nál. :U

    TN panel: hát, az enyém is az (aláírásomban, nem volt véletlen a választása).
    Egy jó 22/24"-os atomCRT-t mindig is szerettem volna, nem csak a reszponzívitás miatt. Hanem mert nincs input lag s ezáltal utánhúzás sincs. :D

    A TN panelt azért emeltem csak ki, mert már sokan régóta temetik pedig hát na...aztán jönnek a betekintési szögekkel... ;] Mondom, ember, ez itt pont nem számít semmit - játékről lévén szó azt szemből nézzük nem oldalról... :))

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz Synthwave #43 üzenetére

    "Az emberek hajlamosak túlozni. TN és TN panel között is óriási különbségek vannak, és pörgős játékhoz még mindig jobbak, mint az IPS vagy a VA."

    Tényleg nagy különbség van Tn és TN között és ez okozza az embereknél a TN lenézését. A mi 24GN77 monitorunk viszont egy elég jó darab, nem véletlenül van jó véleményünk a TN-ről. :B
    Viszont ma már nem feltétlen igaz az, hogy a legjobb a TN. Csak javaslok egy listás szűrést az rtings honlapján és nem véletlen látjuk azt, amit. Nevezetesen főleg IPS-t látsz az 1-1 VA és TN-k között, azok közül, amik kifértek a képernyőre :B :

    Szerk.: Jah és ezt ma már én is alá tudom támasztani egy Acer XV252Q tulajdonlásával. Már összevetettem face-to-face a 24GM77-tel, mert még nem adtam el. hobbista Kvékesként is azt mondom, hogy megérte és elégedett vagyok vele. Nem csak magasabb képfrissítést kaptam, hanem az input lagja is jobb valamivel. A pixel response time pedig látványosan jobb. Face-to-face egymás mellett nyilvánvaló. De ha csak egyiket használom egyszerre, akkor is érezem már a sokkal gyorsabb 240hz-es IPS panel fölényét. Nem mellékesen pedig nem látok gradiens problémákat, míg sajna a 24GM77-nek azért itt-ott azért van, bár én elnéztem neki az "arena shooter teljesítménye" miatt. :D

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Synthwave #43 üzenetére

    FIX 125-re lőve az FPS-t határozottan jobban megy a gyilkolászás, az ugrás meg már emberfeletti. ;]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák