Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jokeph #42 üzenetére

    "Oda lehetne neki csavarni a konfig fájl átírásával 300-at is csak nem biztos hogy helyesen működne a Quake3 motor ez esetben is."

    Fix 125, 250 és 333 fps a mágikus számok, a 90 elég felejtős. :)) 125 vagy 250 legyen, maximum frissítési rátával, ami a monitorból kifér (semmi sync); a 333 CoD 2-ben és 4-ben pl. nem volt tournament legal, nem tudom, hogy RTCW-ben ehhez hogy viszonyul a community.

    A normál, a sztenderd a 125, itt működik úgy a fizika, ahogy annak működnie kell, ez minden id Tech 3 game-ra igaz. CoD-okban a 250-nel picit alacsonyabbat, viszont hosszabbat tudsz ugrani, a 333-mal meg magasabbat ÉS hosszabbat, mint 125-tel. Mivel anno az utolsóhoz igen durva vas kellett anno, és ha tudod, mit csinálsz, akkor számottevő előnyt jelent, komoly körökben tiltott volt.

    "A cikkre szereplő monitorra reagálva: azért érdekes, hogy TN paneles."

    Nem az, hiszen az OLED-en kívül ez a legreszponzívabb (nyilván a CRT-n kívül, mert az a csúcs ebből a szempontból). Az emberek hajlamosak túlozni. TN és TN panel között is óriási különbségek vannak, és pörgős játékhoz még mindig jobbak, mint az IPS vagy a VA.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jokeph #45 üzenetére

    Ja, nekem is két 24GM77-em van. Császár kis moncsi, minden forintot ért. Az egyiket újonnan vettem és már 6 éve nyúzom, alsóhangon napi 12-14 órát, heti 7 nap. BenQ 2411-szintű valós input lag, egyik legszebb színű TN, és csomó csatlakozó (1 x DP, 2 x HDMI, 1 x DVI-D, 1 x D-Sub, 2 x USB 3.0, audio jack) + minden irányban állítható talp + joystick-os vezérlésű, példásan egyszerű menü. LG FTW.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    (#46) Aprósólyom: Azért valljuk be, úgy igazságosabb lenne az összehasonlítás, ha a 240 Hz-es IPS-t 240 Hz-es TN-nel vetnéd össze.

    Quake Champions: Annak a motorja mindenhogy egy gigantikus rakás fos. 200 fps-től kezd megéledni, de R7 2700 @ 4 GHz + 2 x 8 GB DDR4-2933 + 1080 Ti(!)-vel két körig bírtam idegekkel azt a mikrolagos, unreszponzív retket. :DDD


    Ha esetleg eladod majd a GM-et (és hibátlan), majd dobj egy privit; lehet, hogy kelleni fog. Tudod, középen egy, meg kétoldalt egy-egy pivotban. :D

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz jokeph #53 üzenetére



    ;]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák