Új hozzászólás Aktív témák

  • #25954560

    törölt tag

    válasz fatpingvin #29 üzenetére

    igy van, en is ezert orultem, mikor magamnak allitottam ossze a ceges gepemet.

    arra gondolok, hogy a cikkben szereplo notesz pl lokalban kidolgozni valami AI technikat is jo lehet, ahol a videokartya teljesitmenye meg nem szuk keresztmetszet. aztan ha muxik a prototipus, mehet nagyban. illetve tetszoleges gpu offload kidolgozasara is jo lehet (akar gpus packet processing :D ).
    ocsem pedig azert keresett eros gpu-val laptopot maganak, mert egy nagy CAD tervet gordulekenyen forgatni es mutogatni is kell rendesen az eroforras, tehat amikor ugyfellel tartottak szemelyes megbeszelest, ne kelljen mar folyton a noteszre varni, raadasul kisebb valtoztatasokat is azonnal bele lehetett tenni a tervbe.

    szoval en kinezem belole h hasznos cucc lehet, de tuti nem atlagos felhasznalasra.
    raadasul a gadget faktora is eleg magas :)

    moleculez: en is pont ezert epitettem magamnak eros gepet bentre. de ez csak addig mukodik, amig a ceges policy engedi a forrast a laptopra kerulni, nem pedig kozponti buildszervereken kell kodolni es forditani is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák