Új hozzászólás Aktív témák

  • Neck

    veterán

    válasz Polacheck #34 üzenetére

    Na. Csakazéis :D

    1.: Nekem max 20mp betenni olvasóba. Aláírom h ez egyeseknek sokkal nehezebb, nekem kis kezem van. Attól még ez a lehetőség fennáll :D

    2.: Na igen, ez így van. Sajnos magával a kábellel télleg nem megy driver nélkül. Ahol van net, vagy el tudod magaddal vinni pendrive-on a szoftvert, ott viszont megy a kábellel is. Vagy otthonhagyod a kábelt, viszel egy BT adaptert, és azzal is lehet. Ez van. :(

    3: Ez még mindig ugyanúgy igaz a többi playerre, ugyanekkora memóriával. :D Viszont így igaz. Artisjusék miatt meg csak még drágább :(

    4: :F Velem ilyen sose fordult elő. Nem kell ordítanom, vagy a partner beszél, vagy én. Ha a partner beszél, azt hallom, amikor meg nem beszél, akkor meg nyilván hallom a saját hangomat. Nem értem. Ugyanúgy telefonálok ezzel a headsettel mint bármelyik másik headsettel...

    5: Örülök neki, és riszpekt. Sokkal jobban szeretek így társalogni, mint flémelni meg anyázni, sajnos erre is van bőven példa... :(. Annak nincsen tartalma. Ennek van. :D

    :R :R :R

    An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

Új hozzászólás Aktív témák