Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz dwiki #7 üzenetére

    Eddig láttam jópár siemens kijelzőt:
    mc60am sajat tulajdon volt, hát annál gázabb telefont életemben nem fogtam. Minőségre nagyon kaki, de menüre is, hát azt még egy nokia 3100 is kenterbe veri, mind menüszinten, mind kijelzőileg.Ezenkívül a alábbi telókat volt szerencsém látni, használni:
    c60,c62,cf62,c65(?remélem jól írom le a nevét), ja és s55t is fogtam már...(az s55 mondjuk elmegy kategória) szóval többnyire a c6 széria futott át a kezemen.Szintén egy olcsóbb nokia lealázza őket.
    A kijelző baromira pixeles, nem szép, látszanak a pixelek határvonalai, a menü sem sikerült sem szépre, sem jóra.


    Ezenkívül mivel olyan helyen vagyok, ahol többnyire csak siemens telókat látok közvetlen környezetemben ...
    Elismerem van egy-két jó széria, de még a cf62-st kenterbe veri egy feleannyiba kerülő nokia (Kijelzőileg és menüileg is), addig nem változik a véleményem .
    Sajnos ez a véleményem.
    Még sony ericcsont is szívesebben vennék, sőt sharpot is, hogy a Samsungról már ne is beszéljek......
    pl. a cf62 közelébe sem ér a nála olcsóbb samsung x450-nek.
    Egyébkétn egy 60-100ezer forintos készüléknél meg már joggal várja el az ember, hogy jó minőséget kapjon.Ezért én azt nem is vettem figyelembe...

    faster: tévedsz. Ha nem nokiát vennék, akkor samsungot. Szép és jól eltalált menüje van mindnek, bár külsőre sok telójuk cicababás(értsd plázacicás)és nem szeretem hogy nincs bennük (többnyire) bluetooth...
    Ja és persze jórészük nokia kompatibilis;]
    Szóval a samsunggal nincs szinte semmi bajom.



    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák