Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • borg315

    aktív tag

    válasz 747 #11 üzenetére

    ''pld. win-alapú programok futtatása kizárt''

    ez mitol hatrany?


    viccelsz?

    pl SAP-kliens (ugyintezeshez pl) van Linux ala is.

    na és? vegyül észre, pont a portolt programok jelentik a kivételt.

    platform valasztasanal az a mervado, hogy a szoftverbeszallito milyen platformot hasznal.

    igen. kérlek nézd át, h a vezető vállalatirányítási szoftverek kliensei vajh megnyikkannak-e *nix rendszer alatt.

    munkanal kurvara mindegy, hogy szep szinesek-e a gombok vagy sem.

    ez így van.

    ja, hogy a paszianszt, az aknakeresot, meg az egyeb szarjaidat nem tudod ratelepiteni? ez talan legyen a te problemad.

    de az én cégemnek ne legyen az a problémája, pld. h a pénzügyes nem tudja a bevallásomat elkészíteni, mert az apeh program winnyózos.

    ''az üzemeltetési tapasztalat alacsony''

    ne magadbol indulj ki, UNIX jo 30 eve letezik (Linux is tobb mint 10 eve), ez ido alatt azert par millioan elsajatitottak uzemeltetesenek rejtelmeit.


    1. kikérem magamnak a személyeskedést, meg h hülyének nézel.
    2. win managementjéhez egy vállalatnál elégséges mértékben hozzáértők száma nem egy nagyságrendben áll a linuxhoz ilyen mélységben értőkével.
    3. nonszensz az indoklásod, abból h sok *nix-hez értő szakember van, nem következik, h a cégeknek megérné egy olyan platformot választani, amihez a gyakorlatban nehéz elérhető rendszergazdát találni.

    szerinted a *nix-rendszergazdák beülnek a céghez 8órázni? hiába van remote login, ha a júzernek pld. segítség kell, akkor mellette kell elmagyarázni, különben nem tudja elvégezni a munkáját, azaz nem termeli a profitot a cégnek. és akkor nem is beszéltünk arról, hogy a való életben a céges gépek nem 1-2 programot futtatnak. (ahol igen, ott elég lehet egy *nix-gép, de ez elenyésző hányad).

    [Szerkesztve]

  • beeboy

    addikt

    válasz 747 #11 üzenetére

    akkor futtass autocad-et.
    aztán vedd elő a logarlécet, meg a milliméterpapírt.

    azért #2-nek valahol igaza van

    Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

Új hozzászólás Aktív témák