Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoyBancroft

    csendes tag

    Hello,

    Nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy most tettem szert egy ATI Theater 550 Pro kartyara.Hasznalt, doboztalan, csupasz :) Letoltottem az ati.com rol a karihoz valo drivert, meg "vettem" egy Power Cinema 6 ot. Megkeresi a csatornakat, szeritnem meg is van az osszes, de mindegyiknel kegyetlenul serceg a hang, megprobaltam Hungary, es Germany scannelest is, de utobbinal nem talal csatornat, csak a Hungarynal, viszont ott kegyetlenul zajos... ilyeneket, meg hogy PAL B vagy SECAM D hangzas, seholsenem talalok a beallitasok kozott, agyamra megy ez a ragyaverte kartya!!! :W Nekem az is jo lenne ha tudnatok nekem mondani egy progit amivel nektek nagyon bevalt ez a kari...Az osszes elvarasom annyi lenne, hogy jo minosegben MPEG2 ben tudjon rogziteni, es hogy tudjam Schedule ozni a kicsiket.

    Elore is koszonom!

    Az elet mint a cigaretta: Rovidke, budos, es vegig kell szivni!

  • RoyBancroft

    csendes tag

    Hello,
    Koszonom a rovid ido alatt erkezett hozzaszolasokat! Hibaztam, mert elobb irogattam aztan olvasgattam (tipikus :/ )
    Visszaolvasgattam, es lattam, hogy Dan vagy Sved Country val kell keresgelni, megprobaltam a Danish t azzal mar jol dobalja be a csatornakat, es ugy latom elegge jol is neznek ki, azt meg nemtom megsaccolni megvan e mind a 32 csatornam.
    Mindenkeppen XP alatt force olnam ezt az egeszet,mert a gep amiben benne van nem valami bivaly. Megprobaltam az ATI Media Centerevel, de azt mondta, hogy nem tudja a hardvert inicializalni, holott most jelenleg is azt hasznalja a Power Cinema 6... Ennek a gepnek egyetlen feldata az lenne, hogy csak kotyog szepen magaba, es a Schedule szerint csak rogzit, tehat TV nezesre nem nagyon hasznalnam.

    Viszont most elojott meg egy problema: Akarmelyik csatirol is probalok rogziteni azt mondja, hogy: "This content is protected and cannot be recorded" :F
    Nade most komolyan...A power cinema itt copyright jogokkal szorozik??

    Egyebkent 5 'Penzert ' kaptam ezt a karit + egy V-STREAM et plusszba, szerintetek megerte???

    Az elet mint a cigaretta: Rovidke, budos, es vegig kell szivni!

  • RoyBancroft

    csendes tag

    This content is protected and cannot be recorded :F

    Ezt mosmar telleg nem ertem, mit jelenthet ez? Es a Google sem mond semmit...

    Az elet mint a cigaretta: Rovidke, budos, es vegig kell szivni!

Új hozzászólás Aktív témák