Új hozzászólás Aktív témák

  • _calogero

    tag

    válasz Macc #163 üzenetére

    Én nem tudom olyan marha nagy előnyként elkönyvelni, hogy flash-es, de jól tudom, hogy másoknak miért olyan nagy dolog! Vigyázni uúgy kell rá, vagy legalábbis tanácsos!

    Én 64-ért vettem (újonnan) közel fél éve egy Sony NW-HD5-öt amiben 20GB-os vinyó van. Olcsóbb is és 5x annyi fér rá! A ketyeréről az mp3 lejátszók topicban írtam pár sort! 3 apróságot leszámítva tökéletesen +vagyok elégedve vele!
    Hozzá kell tennem a Sony egyáltalán nem tartozik az általam preferált márkák közzé, de ezt a lejátszót nagyon 'elkapták'!

    Ha már Sony: Senki ne vegyen Vario Tessar-os CyberShot fényképezőgépet, mert el van cseszve az objektív. Nem zár légmentesen és így belemegy a kosz. Ha rákerestek rengeteg külföldi topic is foglalkozik ezzel. A világ minden táján előfordult a jelenség, de a Sony eddig még nem ismerte el a dolgot, csak cserélgeti az objektíveket. Pedig már 2-3 év is eltelt az első hibás széria megjelenése óta! Nekem DSC-P200-asom volt ([link]) de írták, hogy a DSC-P100, P150, meg még vagy 6-7 típusnál tapasztalható a dolog előbb-utóbb. Pénzt nem adtak vissza (pedig az kellett volna, mert fényképezőgép kellett nekem akkor de nagyon), így lett egy MZ-RH10-es MiniDisc lejátszóm/felvevőm ([link]) ami helyből szar volt (a lemezre felmásolt bármilyen zenét össze-vissza ugrálva játszotta le), majd jött az NW-HD5 ([link]), amivel végre semmi bajom nincs! :)

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák