Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz sh4d0w #30 üzenetére

    "Csak a világ nem tud erről..." Azt a részét én sem értem a jótetteknek, h a világ olyan részein, ahol nincs olaj, ott miért nem probléma egy-egy diktátor, vagy népirtás? Szopóágon van Afrika, ha lenne olajuk bővebben, akkor már rég jött volna amerikakapitány és jól elintézte volna a diktatúrákat, polgárháborúkat. Ahogy a világ halad, a nálunk lévő víz és a viszonylag sok termőföld is érték lesz, lehet még fogjuk látni, ahogy felszabadítanak ismét minket. :D

    Nah, ez is kiderült... elég sokára hozzák ezeket a híreket, miért? Lehessen má' FW-t rakni TV-re is otthon, vmi opensource-ból, kész. Mint a TV boxok. Én maradok is ezen a vonalon. A TV mutassa a képet, legyen buta. A hang szóljon a hangfalakból, lehet buta, vezetékes. Értem én, h IoT, meg okosdolgok...mondjuk nem a kémkedést tartom a legnagyobb bajnak (bár ha egy céges rendszerbe bekerül, az para, pl. tárgyalóban okosTV, ilyesmi), hanem a zsaroló vírusokat. Vkinek települ egy ilyen szutyokból, beviszi a céghez, kész a baj.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • ViZion

    félisten

    válasz sh4d0w #60 üzenetére

    Pedig nyilván felsőbbrendűek, elég csak az elnökükre nézni... :K :D
    ...OK, mi sem vagyunk sokkal jobbak :o

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák