Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz chopin42 #19 üzenetére

    10 emeletesben egyszerűen túl sok ember lakik, mindig lesz köztük problémás, de 4 emeletesben se sokkal jobb a helyzet, csak kevesebb az ember. Tapasztalataim alapján igazán akkor kezdődnek a gondok, mikor a panelok eredeti lakói lecserélődnek albérlőkre...
    Sikerült otthonról egy tégla társasba költöznöm, az azért egész más világ. Elég jól hangszigetelt, még a liftben is kamera van... Igaz akik előttem ott laktak azok pokollá tették a tömb életét (dzsippók voltak és úgy is éltek, albérlő hozta oda őket maga helyett), szóval még a pár hónap felújítással együtt is megváltás vagyok annak a társasháznak. :)

    Kolondrum: Volt, hogy valahogy besétált a pincébe egy matt részeg tag és bezárták, mert nem vették észre. Az a szerencsétlen azt se tudta hol van és mikor segíteni akartak rajta, akkor meg megtámadta azt, aki kiengedte a pincéből...
    De a román péktől tartotta padlón ugrálós partiktól kezdve az éjjel 1-kor alattam a tuctuc hangerejétől megmozduló ágyig tudnék mesélni, hogy mik vannak egy panelban.

    Nem tudom hol vagy miben laksz, de álld a szerencsédet. :K

    [ Szerkesztve ]

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák