Új hozzászólás Aktív témák

  • Hintalow

    senior tag

    Nekem egy meglehetősen hasonló esetem volt pár évvel ezelött. Panel első emelet, a baloldali szomszédom egy özvegyasszony (ha jól tudom) a lánya angliában él, viszont a velem egykorú fia itthon lakott.
    Sajnos nagyon elszabott eset volt, kb amióta itt lakok, abból állt az élete, hogy a téren ivott a haverokkal, vagy otthon spanglizott. Már korábban is voltak rendőrségi ügyek, mert az anyukája amúgy tök normális rendes hölgy, gondolom mindig abból jött a konfliktus, hogy nem óhajtotta élete végéig, hogy a fia rajta élősködjön (nem tudom mi volt a végzettsége, talán nagyon max egy érettségi) és az ilyenekből mindig balhé lett és erőszakossá vált a csávó vele (volt vagy egykilencven magas) egyszer például hajnalban kopogtak a rendőrök nálam, hogy mit hallottam, mert a kedves srác miután kizárta, megpróbálta felgyújtani a lábtörlőt/ajtót. De összetörte a postaládákat is, meg a bejárati ajtót is. Itt már mondjuk lehetett volna valamilyen ügyet kavarni belőle, de az anyja mindig védte, próbálta segíteni (volt több elvonó stb. az évek során ahogy megtudtam) De többször volt ilyen, hogy kizárta éjszaka, a csávó meg ordított és ütötte az ajtót, a többi szomszéddal mentünk ordibálni vele, hogy takarodjon. - Szerencsére, amúgy gyáva alak volt, csak az anyjával mert keménykedni.
    Aztán egyszer a szokásosnál is nagyobb balhé lett, mint utólag kiderült már késsel kergette anyukáját bemindenezve, hogy akkor leböki. És mire kiengedték másnap (nem tudják ugye benttartani, ha nem emelt vádat a szülő) addigra anyuka eltűnt. Úgy tudod kiköltözött a lányához, és jó negyedévig nem került elő. A srác meg tombolt, próbálta felfeszíteni az ajtót ott koválygott a lépcsőházban, én meg minden alkalommal hívtam rá a rendőröket, hogy egy csöves alszik ott. Az a baj, hogy nem tudnak vele mit csinálni, ott volt a lakcíme (tulajdonjoga nem volt a lakásban, azt megnéztem ügyfélkapun) Aztán egyre jobban roggyant le, ot aludt az ajtó előtt, elkezdett mindent odagyűjteni, gondolom szellemileg is zuhant össze. Közben meg gondolom már piált minden szart, amit tudott szerezni. Mondjuk igyekezett csak éjszaka ott lenni, amikor mindenki alszik, legalább nem sokat kellett átlépdesnem. Aztán a sokadik bejelentés után egy zuhogó esős november/december éjszaka, amikor elvitték a rendőrök, gondolom már elegük volt belőle, és valszeg nagyon messzire elvitték, és kitették valahol a semmi közepén, hogy lehet hazasétálni. Mire előkerült, jó szar állapotban volt, tuti beszedett valami durva gyulladást. Mondjuk én meg tudtam, hogy most kell ütni a vasat, és folyamatosan nyitottam ki minden ablakot a lépcsőházban, hogy kapja a jóságot és ne akarjon itt lenni (meg mondjuk tényleg jó büdös volt miatta)
    A lényeg, hogy egyre zavartabban mászkált a környéken, aztán egyszercsak nem került elő többé, én meg dobálhattam ki a szarokat, amiket odahalmozott. Aztán pár hónap múlva az anyukája is előkerült, azóta sem láttam a csávót, valszeg hajléktalan, de ha tippelnem kéne, már nem is él.

    - Folyamatosan hívni kell a rendőröket, nem megmondani, kiről van szó, csak hogy bent van egy hajléktalan az épületben.
    - Nálad az a szívás, hogy ott vannak a szülei, azért lebzsel ott, valahogy őket is bele kell keverni, hogy ne akarják, hogy ott legyen, ne segítsenek neki.
    - Ha minden kötél szakad, és vannak bevállalósak a házban, akkor ha ott alszik szétmindenezve, akkor mehet a nyakába egy lavór hideg víz, most már elég hidegek vannak ahhoz, hogy ilyenek után ne akarjon ott lebzselni. (abba még belekötni sem tudnak, max azt azt kell mondani, hogy részeg volt, és próbáltad magához téríteni)

    [ Szerkesztve ]

    Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

Új hozzászólás Aktív témák