Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    Őszinte leszek, engem az alkohol sosem érdekelt. Majdnem annyi alkoholt iszom, mint egy csecsemő. Évente azért befigyel 1 pohár bor. De van olyan év, amikor ennyi sem.
    De a videó klassz volt. Megyek lecserélem az avatarom valami macskásra. :)

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz pusszycat #13 üzenetére

    Neeem, nem cserélem. Csak azért írtam, hogy triggereljem Alice-t. :)
    A madár nálam a szabadság, az öröm jelképe. Hárman vagyunk tesók, az én ágyam volt mindig az ablaknál. Korán fekvős, de korán kelős típus voltam mindig, már ovis koromban is 6-6:30 fele már ébren voltam, a madarak pedig ekkor csiripelnek a leghangosabban, szóval gyakorlatilag az életem 34 évig madárcsiripelésben éltem le. Most az albiban a fővárosban sajnos elig hallom őket. De ha olyan helyen megyek el, ahol hallom a madárcsiripelést, azonnal elkap egy jó érzés, a megszokottság érzése. Ezért is emlegettem itt is a teszteknél a hangfelvevés fontosságát. Ha nézek egy videótesztet, és netán erdőben teszteli a kamerát az illető ez az első, amire figyelek, annyira fontos nekem.
    Szóval a madár marad. :)

    Szerk: maximum kutyára cserélem, de egyénire, mivel a kutyámra cserélném csak le. Csak sajnos mostanában is voltam figyelmeztetve, meg büntetve, így kitolódott ki tudja mikorra. Majd az unokám cseréltet. :D

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák