Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz lemusz #230 üzenetére

    A hivatalos diában emlékeim szerint egyértelműen dual channel volt megjelölve.
    Igen, durva a 30k, én is így gondolom, de egy jobban felszerelt B660, ami nekem már szimpatikus, az meg 70K (MSI B660M Mortar). Ez is nonszensz, jóformán vérlázító. Akkor meg már miért ne vegyen az ember az alsó végből, ha azon is ugyan az a belépő LAN és hang chipekkel szerelik, mint a jóval drágább B660 deszkákat.
    De a legegyszerűbb belépő B660, amin már van 4RAM slot, 55K és felfelé a csillagos ég. Hát azért álljon meg a menet... ;]
    ~4 éve emlékeim szerint 35K körül vettem egy belépő Z370 lapot, amire már ALC1220 hangot integráltak, meglehetősen jó minőségben.
    Ma meg kb. 70k-ért lenne ilyen hanggal alaplap és csak nem is Z690 hanem B660. :((
    forint gyengülés, infláció, pandémia, réz világpiaci ár, meg félvezető hiány, dráguló szállítmányozás... Értem én, de ezt a mértékű áremelkedést ezek ellenére sem látom indokoltnak. 4 év alatt jóformán 2x++ az áremelkedés mértéke azon alaplapoknál, amik nálam prioritást élveznek. Ezért döntenék akkor úgy, hogy akkor kenjék a hajukra és akkor megvenném a legolcsóbbat, ami még épp elég. :DDD

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák