Új hozzászólás Aktív témák

  • pokmky

    tag

    válasz #04824576 #173 üzenetére

    Értem én, hogy butaságokat beszélünk, csak akkor fejtsd már ki légyszíves, ha nem a nagy áramtól olvad szét egy vezeték/csatlakozó, akkor mitől?

    A táp túláramvédelme mondjuk 40A felett lép működésbe, de 15A áramerősség mellett már olvadnak a csatlakozók, szerinted le fog kapcsolni a táp? :W

    Ezek szerint a Lenovo mérnökei is mind buták?

    Komolyan azt hiszed, hogy ennek van bármiféle köze a lenovohoz? :O

    Depression

    Jó magyar módra az angol nyelvű fórumokon is pont csak annyit olvasni, hogy ezzel az intel az alaplapgyártóknak akar kedvezni.

    Most komolyan. Kit érdekel, hogy laikusok mit mondanak? Az emberek mindíg mindenre összeesküvéseket találnak ki, mert idióták.

    Ez műszaki szempontból fontos, műszaki szempontból vannak előnyei, amiket ebben a topikban leírtam már sokszor, amit te soha a büdös életben nem fogsz megérteni, mert nem értesz hozzá, engedd el.

    A másik nem érti, hogy miért nem kapcsol le a túláram védelem, ha egy csatlakozó elkezd ovadni, ami az ellenállása növekedésével jár, tehát alacsonyabb áram fog tudni csak folyni, persze a gép addigra már elhasal és talán nem ég ki az egész. :)

    Képtalálat a következőre: „atx24 pin burn”

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák