Új hozzászólás Aktív témák

  • #32577792

    törölt tag

    válasz Graphics #82 üzenetére

    'Oppo-n, és a lenovo-n kívül más kínai gyártó nem üti meg azt a bizonyos szintet, legalábbis számomra..."

    Erre volt a reagálásom az, amire linkelve válaszoltál.
    Az, hogy kinek mi a középszint és mi van felette, lehetne vitatkozni, de ha egy tételnek elfogadjuk, hogy LG/Samsung/Apple hármas hol járnak, akkor TALÁN kijelenthető, hogy mindenki más középszint. Legfeljebb egy év után elkezdik azt tenni a polcra, amit emezek már levetettek.
    Itt és most nem beszélek árakról, ár/érték arányokról. Tehát számomra igenis középszint.
    De ha gondolod, mesélhetek arról, hogy nekem még mi az ami fontos: notijaimnál fontos volt - mert ami saját, soha nem fél évre veszem, ahogyan telefont sem - a szerviz háttér. Ezért passzoltam el a Lenovomat és ezért van már egy ideje ismét HP gépem. Csak megjegyzem: telefon hazai szervizbe, 30 óra elteltével komplett munka elvégezve az otthonomban. Amit nem tudtak, futár hozta vitte 2 napon belül. Ez kb, 1 hét. De úgy, hogy végig nálam volt és használhattam. Nem kell arra várnom, hogy futár ide, elviszi, futár oda elviszi, aztán ez vissza. ;)

    Köszi, de nem veszek Lenovo mobilt, meg másikat sem. Egyszerűen ami megvan, az teljesen megfelel arra, ami nekem szükségeltetik. Ettől függetlenül, ha vásárolnék, nálam ezek szempontok játszanának: ár, ár/érték arány, hazai support, gyártói előítélet nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák