Új hozzászólás Aktív témák

  • laceszgamer

    addikt

    Én csak azt irigylem a többi címtől, hogy ott kevesebb a hater.

    Legalábbis alapvetően mindenki tudja mi a CoD és azt is hogy mire számíthat, mindig azonosak az alapok csak a körítés más.

    De minden rész esetében előkerülnek a forumokon a szokásos: " Én ezt meg nem veszem, mert ez de xar, dédmamám jobbat készít ennél stb. " kommentekkel.

    De a fő kérdés az, ha annyira nem tetszik valakinek egy játék akkor mért megy forumokra szidni, ahol lehet a többi ember szimplán csak a játékról szeretne " beszélni ".
    Annyi pont elég lenne ha nem foglalkoznának vele, max gondolja " De okos vagyok, én nem vettem meg, a többi h**ye meg kiadta rá a pénzt " aztán telhetnének a napjai így boldogan.

    Bár tudom totál mindegy, ahogy kijön a játék a topicja úgy is telelesz itt is minden második komment valami szidás lesz, a többi kommentet meg próbálja az ember kibogarászni, bár a végére sikerült a BO3 topicban is ignorálni az ilyesmit, lehet menni fog itt is. :D

    IW topicot am át lehetne nevezni szerintem IW és MW Remastered topicra, gondolom úgy is egy helyen lesz mindkét játék közössége, felesleges új topic a 4-nek.

    Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Új hozzászólás Aktív témák