Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makoss

    addikt

    válasz KROK640 #6261 üzenetére

    Én inkább portok, adatátvitel, tekintetében néztem, meg akárhogy nézzük azért csak 11. generációs ;)
    Meg ezek a jelenlegi gépemben sehol nincsenek:
    2.5G LAN előkészítve nagyobb sávszélességhez

    WiFi 6 AX
    PCIe Gen 4 x4 M.2 SSD foglalat
    Thunderbolt 3 / USB Type-C
    Thunderbolt 4
    oké kissebb, a jelenlegi gépem erőgép főleg a 1070-el, de ahogy utánaolvastam a gigabites nethez sem árt a hardver kraft! :K ... hogy maradjunk a topik témájához is :U

    Év elején sikerült beszerezzek egy Samsung 1Terrás X5-öt is a Thunderbolt 4 miatt, de veszett nehéz volt beszerezni mivel alig volt és ezt is csak sérült csomagolással tudtam. :F
    Még nem tudom mi lesz a régi cuccokkal mert ahogy estek elég dúrván az új hardverek árai, úgy estek a régieké is.
    Még várom rá a beárazást, de nem valószinü, hogy megtartom, már van egy másodlagos gépem: NUC

    #6262 Ic3man Annó nagy sláger volt a 8700, most meg inkább a i5 13600K csak annyi, hogy nagyon forrósodik, de nem szeretném húzni, mint ahogy a 8700-et sem meg az elődeit ;)

    #6263 Pittu1986 jééé van isten! :C Oké nem akarok köcsög lenni, de ez is még csak szöveg, meg még mindig a levegőben lóg annak a lehetősége, - ahogy itt is mondta valaki - hogy megálltak a házától 100-150 méterre :((( Annyi, hogy én a központban lakom, rálátok a polgármester irodájára ;]

    #6264 GoodSpeed Azért nem fog megcsúszni a borotva a kezemben ijedtemben! :D

    #6266 Lajosnagy17 Berugtam mi? :DDDe rendes vagy! :D Nyugi apa! Nem iszom :D drog és alkohol mentes életet élek! Még kávét sem iszok :D

    #6268 woodworm ... megvan rá az esély sajnos ahogy írtam

    Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Új hozzászólás Aktív témák