Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doze

    aktív tag

    válasz pigster #45 üzenetére

    Ez így igaz is meg nem is. Tudom a chf-ről beszéltek most. De ha párhuzamot nézzük a CHF vs bróker ügyben. Van egy nem elhanyagolható tény. A brókercégeknek mi adtuk a pénz, míg CHF esetében a bank adta. Gyakorlatilag elég erősen feltételhez kötötte... csak ezt, csak így, csak most, csak neked. Hibásak az emberek mert "miért nem"? de azért bankok is vastagon benne voltak.

    Egyébként 2007-ben próbáltál volna autót venni. A kereskedők 99%-csak chf, és nem is nagyon volt más lehetőség. És itt ne 0%+120 hónapra asszociálj. Egyénként a kereskedőek annyira nyomták a hitelt, ha volt tőkéd, még arról is lebeszéltek, ne fizesd be... vegyél fel hitelt. Ha hiszed, ha nem, odaslattyogtál KP-vel hogy te kifizeted az egészet húzták a szájukat. (bezzeg most :D, ha fizető képes vagy még 20%-ot simán lelkudsz ) No mind1, hatalmasat tud változni a világ.

    Egyébként ha már CHF... én elküldöm neked szívesen a kivonatokat. 180Ft/chf-el lett felvéve és 240ft/chf-nél lett visszafizetve, úgy hogy 3,75 millió volt az autó ebből 1,4 milla tőke volt, szal csak a maradék volt chf.. 2,3 milla hitel. Tudod mennyit fizettünk vissza összesen+eddigi törlesztők? mert a fennmaradó tartozás 2014-ben visszafizettük, ha fogcsikorgatva is... 5,7 Millió.. de ha hülyék is voltunk a pénzügyekhez. Mi került ilyen sokba? Kamat? Az nem lehetett... mert pont ez chf lényege, árfolyam? 420ft volt a CHF? :U , ezek azok a kérdések amire a mai napig nincs válasz, és nem is lesz. Úgy hogy soha egy rohadt nappal nem volt elmaradva a törlesztő.

    Nem baj a bankunkat "elszámoltatták"... annyira hogy visszaadtak 180k huffot. Nem akarok telhetetlen lenni, de mikor megláttam röhögtem rajta. :DDD

  • 8th

    addikt

    válasz pigster #45 üzenetére

    Ha akkoriban a lakáshitelek 90+ százaléka devizahitel volt akkor igenis kijelenthető, hogy nem nagyon volt forint alapon ingatlan hitelezés. Ennyi. Pont. Sehol sem állítottam, hogy egyáltalán nem volt azt mondtam, hogy nem nagyon. Te most ezen mit nem értesz? De komolyan? Nem fura, hogy mindenkinek átment a mondanivalóm csak neked nem? Szövegértelmezés egyes, leülhetsz. Ezzel a tahó stílussal pedig csak magadat minősíted. ;)

    #42: Nem. Teljesen egyértelmű amit írtam. Mert én ha azt írtam volna, hogy Magyarországon 2006-ban egyáltalán nem volt elérhető forint alapú lakáshitel talán még valahol meg is érteném a kolléga kirohanását - bár ez a hangnem akkor is elfogadhatatlan - de én nem ezt írtam. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák