Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Oid

    aktív tag

    válasz Csabee. #2 üzenetére

    3.1.2 van rajta, nincs maxon a fenyero, 50%on all. Az ilyen sbsettings megoldassal meg a kovetkezo a bajom:
    a lassulas tuti nem futo processek miatt van, mert mindig es csakis a masoknal is jellemzo dolgok indulnak lassan, pl az sms, a settings, stb. Ezen kivul ha jol tudom jaikbreakelni kel hozza a telot, es vegul ne legyen mar egy high end telefonnal az, hogy ki kell lovogetni hatterben futo processeket, mint vmi szar win xp-n.
    Amiben csatlakozom joey20-hoz: csak azert nem birok megvalni tole, mert ennel jobb bongeszo, email kliens es zenelejatszo nincs masban.
    Tartozekok: hat basszus, egy egyszeru headset adapter, amin van mikrofon is es bele lehet tenni a sajat sennheiser fulesemet, hogy ne a szutyok apple headsetet kelljen hasznalni, szerintem csak az apple kiegeszitok kozul kerul 5000 ft-ba. Vmi markas fules mikrofonnal 18 ezer. Vicc.
    Ja, arrol meg szo sem esett, hogy mennyit szoptam a bt headsettel is. Ez volt az elso telefonom, ami miatt le kellett cserelnem a meglevo bt headsetet, mert a meltosagos apple itt szart a szabvanyra.
    Olyan ez az iphone, mint egy gyonyoru no: alom, ha veled van, de marha nehez elviselni neha es sokba kerul :)

Új hozzászólás Aktív témák