Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gibo

    senior tag

    válasz Lacika112 #1 üzenetére

    Az Asus az egyik ilyen "kivételezett" gyártó, ök pl. a ROG Zephyrus-szal jelentkeznek...nem csípem az Asust, de ezt a lapost elfogadnám szó nélkül :DDD :DDD De a Dell G5 SE széria sem tünik rossznak AMD Radeon RX 5600M-el, ott viszont "csak" a sima H-s procik lesznek.

    Abu, azt még egyébként beleírhatta volna, hogy a HS-es prociknál az AMD külön teszteli és validálja a laptopokat amikbe beleépíthetik a CPU-t, ezzel végre el lehetne érni, hogy a körítés is minöségi legyen...

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Lacika112 #51 üzenetére

    Egyetértek én is ezt figyeltem meg :(

    Amúgy most érdekes szitu lesz.
    Munkatárs aki a IT cuccok beszerzésével foglalkozik a cégnél, mondja, hogy valamit logisztikáznia kell a következő hetekben/hónapokban, mert már jelezték a nagykerek a cég felé, hogy készlethiány lépett fel, főleg a laposok terén. Felvásároltak mindent, ugye a pánik HO miatt. Beraktározott a kolléga, de már a többségét kiadta (lapos csere, új munkavállaló, szervízproblémák miatt...stb)

    Szubjektív vélemény, nem offenz, csak agyalás:

    - vagy az lesz, hogy se Intellel szerelt lapos sem lesz elég, mert ugye gyártási problémák, kapacitás hiány még mindig befigyel nekik és még a kevés AMD-s lapost is elviszik bármilyen "betegesek"

    - vagy az OEM-ek megrázzák magukat és rendes AMD konfigokat fognak kinyomni magukból, az Intel mellé, hogy tudják a piacot "teríteni", kicsit hasít a piacból az AMD

    - vagy az Intel ellátási gondjai miatt nem lesz elég Intel cpu, így az OEM-ek nem tudják teljesteni a megrendelés, emellé az AMD-nek mondjuk van egy valag raktáron lévő CPU-ja (gondolom van azért, mert készülnek a debütálásra), és az OEM-ek kénytelen lesznek bármilyen kretén konfigba kinyomni az AMD termékeit hogy ne veszítsenek annyi bevételt, így nagyobb piacot hasít az AMD, számok terén

    - vagy ami inkább kézzelfogható lesz, hogy az Intel szállít továbbra is a régi sok sz@rjával teríti a piacot különszerződésekkel, várakozásokkal (nem hiszem hogy a 10-es szériából sokat tudna 1-2 hónapon belül szállítani) az OEM-ek azokat pakolják bele a laposokba, mert úgyis megveszi a "parasztja" alapon, az AMD meg megint hoppon marad

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • hallador

    addikt

    válasz Lacika112 #60 üzenetére

    Ne is mond. Árpád a honfoglalásnál nem foglalta el Svédországot, ezért nincs Szerbiába semmi rénszarvas hús. Szerintem a szerbek tehetnek róla. Vagy az eszkimók. Nem tudom. Lehet, hogy erre is van egy elméleted.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák