Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    "Szeptember óta egyre több felháborodott felhasználó sérelmezte, hogy a Superfish reklámokat injektál a keresési találatokba"

    Egyáltalán milyen alapon rak bele egy ilyet az OS-be? Milyen jogon rak reklámokat egy olyan termékbe, ahol a terméket és az OS-t is kifizeti a júzer? Hol élnek ezek?

    Mondjuk a rakás előretelepített egyéb szoftvernek sem örülök alapból... Jómúltkor vettem egy HP mini-t. És rogyásig volt előretelepített HP appokkal de úgy, hogy kb használhatatlanságig lassult tőle a gép. Amúgy se volt egy gyors gép, de a HP-s szoftverekkel meg aztán végképp... Kb egy órát baszakodtam vele, mire kipucoltam, átállítgattam a Vista-t és csodák csodájára teljesen jól működő kis netbookot sikerült faragni belőle.
    Még Ps-ezni is tudtam rajta kis fájlokkal.

    Mondjuk a tanulság mindkét esetből az, hogy OS nélküli gépet kell venni. És akkor nincs ilyen probléma. Bár azt hiszem van hogy az adott típusból nem lehet.

  • Dany007

    veterán

    válasz Panthera #13 üzenetére

    Mondjuk én a Wp-s 735-nél meg is lepődtem, hogy az előretelepített szarokat simán letudtam törölni.
    De droidnál tényleg nem lehetett mókolás nélkül.
    Ami idegesítő, mert én pl nem használok facebook-ot (hatásszünet) és rohadtul idegesít, hogy mindenhol intergrálva van meg mindenki azt akarja hogy jelentkezzek be, miközben nincs is.
    Wp-n is ez volt, de gyorsba letöröltem az Fb appot és ennyi.

    Droidon meg ráadásul végig futott a háttérben valami FB upload manager meg még pár FB-s task. Jó, ott már le lehet tiltani meg fagyasztani de akkoris röhejes.

Új hozzászólás Aktív témák