Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz KaraDani #42 üzenetére

    Hát igen. Mondjuk most az egyedibb esetekre gondoltam inkább.
    De már régóta bizonyított, hogy genetikai okai vannak. Is. Főként... Xy százalékban.
    És mocskosul idegesít, hogy a 14 késszúrással öregasszonyokat gyilkoló ember, megússza 15-max 20 évvel, vagy még annyival se!
    Gondolj csak bele... Ott állsz egy 70-80 éves nagymama előtt, aki persze tehetetlen. Elveszed a maradék ki tíz ezer forintját és szúrsz! 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14x! Én ezt már elképzeltem magamnak, és ledöbbentem, hogy hogy képes valaki ilyenre!
    Ezeknek legtöbbször genetikai oka vannak. Vagy legalábbis visszavezethető odáig.
    És ha az ilyen emberek csúnyán mondva, szaporodnak, akkor továbbadják ezeket a géneket. Persze nem 100%, hogy elő is jön az adott hajlam, mivel csak hajlam, de mondjuk 75-80% esély van rá. Aki ilyet tesz, azt nem szabad többet a társadalomba visszaengedni, sem gyereket csinálni, mert onnantól már exponenciálisan növekszik a rossz géneket hordozók száma...

    Mint mondtam, más dolog ha hirtelen felindulásból, vagy gondatlanságól van gyilkosság...

    Persze mindehhez egy jó rendőrség, és bíróság kell, hogy közel 100% bizonyossággal lehessen ítéletet hozni.

Új hozzászólás Aktív témák