Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    Azt sosem fogom megérteni, hogy mi a szarért tárol ilyesmit az ember a számítógépén. Sose voltam olyan nővel aki meztelen képeket tárolt a gépén, vagy azt akarta volna hogy ilyen képeket készítsek róla.
    Ezek a képek szerintem baitnek készülnek, azt akarják hogy kiszivárogjanak.

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz MaCS_70 #44 üzenetére

    Ez a "sok-sok éve egy perben két zsák aranytallérért készült egy felmérés" -szöveg igazi derpy derp hülyeségnek hangzik, ne haragudj. Ennek se füle, se farka. Linkeket please!
    Azt viszont el tudom képzelni, hogy a nagyközönség számára hogyan okozhatnak örömet az ilyen képek. :D

    Dr. 444Hertz

    Azért az Illuminati keze talán nincs benne a dologban, de mérget vennék rá hogy alaposan ki van találva ez az egész.

    [ Szerkesztve ]

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz MaCS_70 #47 üzenetére

    Derp, derp és derp. Akkor már értem honnan fúj a szél, köszönjük :D
    Ez így nem áll meg két lábon.

    "Egyébként mégis mi az érdemi kifogásod, ellenvéleményed?"

    Hmm...az nem elég, hogy bármilyen, az internetre csatlakozó eszközről el lehet lopni bármilyen adatot? Gondolom te is hasonló módon kerültél szarba, már ha tényleg történt ilyesmi.

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz MaCS_70 #57 üzenetére

    Hát ha te ügyvéd vagy, akkor sosem szeretnék az ügyfeled lenni. :)

    "Eredetileg ezt írtad:
    "Azt sosem fogom megérteni, hogy mi a szarért tárol ilyesmit az ember a számítógépén. Sose voltam olyan nővel aki meztelen képeket tárolt a gépén, vagy azt akarta volna hogy ilyen képeket készítsek róla."
    Tehát szó sem volt arról, hogy miért teszi elérhető, nem biztonságos helyre, hanem arról, hogy miért is kell ilyen anyagot készíteni."

    Tehát szerinted az "azt sosem fogom megérteni, hogy mi a szarért tárol ilyesmit az ember a számítógépén" az arról szól, hogy miért is kell ilyen anyagot készíteni, és nem arról, hogy miért is teszi elérhető, nem biztonságos helyre azokat. Hát nem tudom, így újraolvasva számomra az első mondat azt jelenti, hogy sosem fogom megérteni, hogy miért tárol ilyesmit az ember a számítógépén, ami történetesen egy elérhető, nem biztonságos hely. De még a második mondat első fele is kb. ugyanezt jelenti. Még csak arról sem volt szó, hogy miért kell ilyen anyagot készíteni, hanem leírtam, hogy én sosem voltam olyan nővel aki ilyeneket tárolt a gépén, vagy azt akarta hogy ilyen képeket készítsek róla. Az hogy ki hogy éli meg a saját szexualitását nyilván mindenkinek a magánügye. Viszont ha egy, az internethez csatlakozó eszközön tárolja ezeket, akkor gyakorlatilag meg is érdemli ha ellopják.

    "Mostanra változott ez erre:
    "Hmm...az nem elég, hogy bármilyen, az internetre csatlakozó eszközről el lehet lopni bármilyen adatot? Gondolom te is hasonló módon kerültél szarba, már ha tényleg történt ilyesmi."
    Tehát már csak az elérhetőség a gond?"

    Nem változott az semmit, csak szövegértési problémáid vannak ügyvéd úr. A többit lásd feljebb.

    "Ezzel pontosan mit is akarsz mondani??? Ha megtisztelnél azzal, hogy értelmesen kifejted, hálás lennék."

    Teljesen úgy hangzott amit írtál, mintha neked lopták volna el ilyen képeidet. Csak azóta ügyvéd lettél, lett praxisod is. :)

Új hozzászólás Aktív témák