Új hozzászólás Aktív témák

  • GReddy

    tag

    válasz doc #25 üzenetére

    Nagyon egyszerű a magyarázat, a FF annak idején (a történelem ködébe vesző évtizeddel ezelőtt) egy egyszerű IE SKIN-nek indult. Az eredti még megvan tán IE4 alá, (hátha egyszer sokat ér!) nem éri el az EGY megabyte-ot a telepítője. Akár újraírták a FF kernelét akár nem, programozástechnikailag az alapokat biztos, hogy azon tanulták meg, a mai napig látom rajta. Ezért mondom azt, hogy igenis látható és felfedezhető rajta az IE kernel eredete. Ugyanaz mint nálunk, hiába van a céges software-ből W32 verzió két éve, látom rajta a dosos eredetet. Ugyanaz a menü, ugyanúgy szerkesztve a gombok, üzenetek, etc.

    Az atyaúristenre: Nem dolgoztál még ezekszerint nagyvállalati környezetben. Itt IT házirend van, aminek az áthágásával százmilliós projekteket veszélyeztethetsz, ergo azonnal a megtorlás (kirúgás, és fegyelmi) jár érte. Nem csak itt, mindenhol. Ugye nem képzeled, hogy a multi megengedi magának azért, mert te FF-ot akarnál használni? Gyakorlatilag el sem finghatod magad, csak ott, és akkor amikor ő megengedi. Viszont megfizet érte.

    Más, megszivatott az IE8 úgyhogy végignéztem az összes böngészőt a piacon. Egyik szarabb mint a másik! A safari éppenhogy-béta, bizonytalan, fagyogat, kiakad, (!!!!!) az opera szerintem ronda, átláthatatlan, és utálom a mentalitásukat. A FF-ot pedig egyszerűen nem. Ahogy linukszot sem. Szerintem visszaállok IE7-re. :F Jobb híján...

    Dominate the woods... The Bowhunter.

Új hozzászólás Aktív témák