Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz Xewwwman #17 üzenetére

    "... Ez a téma kicsitt bonyolult, ugyanis ha megkérdezel 100 embert akkor 100 emberből 50 aztmondja igen 50 nem..."

    Itt most nem arról van szó, hogy melyik felnőtt hogyan viszonyul a horror filmekhez.
    Hanem arról, hogy a gyerekekre súlyosan károsító hatású a horrorfilmek tartalma!

    Én azt gondolom, hogyha sokat foglalkozunk a gyerekeinkkel, akkor azonnal észrevesszük, ha valamit nem tud feldolgozni, ezt beszélgetéssel helyére lehetne tenni...
    Legyen az egy lövöldözős film, vagy egy lövöldözős PC-játék.
    A TV-ben sok olyat is láthatnak a gyerekek (akár a hírekben is) ami rémületet kelt bennük.
    Ha ott vagyunk, látjuk azonnal, hogy kikerekedik a szeme, vagy szorong, fél...
    Jó lenne, ha a szülők jobban odafigyelnének a gyerekeikre, ha erre több idejük lehetne.

    Sajnos, sok szülő (időhiányra panaszkodva) a TV elé ülteti már a csecsemőjét is, azt gondolja, hogy "milyen-jól-elvan-a-gyerek"... :U
    Múltkor belenéztem a Cartoon Network műsorába : kis híján elájultam!
    A rajzfilmekben olyan közönséges stílust, olyan szavakat használtak, hogy teljesen kiakadtam.

    Biztos vagyok benne, hogy nem a PC-játékok azok, amik rossz hatással vannak a gyerekekre!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • dabadab

    titán

    válasz Xewwwman #17 üzenetére

    Ha komoly hivatkozasi alapkent hozol fel egy meg nem nevezett weboldalt (ahol meg rendesen fogalmazni sem tudnak), akkor azt hiszem, ezzel vege is a vitanknak.

    A keprol meg: ha valaki nyilvanosan es igen lelkesen segget csinal a szajabol, az ne csodalkozzon, ha kifigurazzak.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák