Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz vamzi #12 üzenetére

    hát persze, a soha le nem merülő, soha meg nem hülyülő, hibátlan android.............

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • SsPL711

    őstag

    válasz vamzi #12 üzenetére

    Akkor miért cseréltétek le BB-re a flottát?
    A BB-ket lehet 2G-n is használni, mellesleg.

    [ Szerkesztve ]

    NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

  • Gusztáv

    addikt

    válasz vamzi #12 üzenetére

    Mi is munkára használjuk/használtuk (email, naptár, sok telefonálás) és nálunk is bőven elég a 2G. Így elmegy 2-3 napot, nálam (mert nem beszélek sokat) 4-5 naponként kellett tölteni. Viszont szerintem dokumentum nézegetésre alkalmatlan ilyen pici kijelzővel (BB 9700). Ugye pdf-et meg meg sem nyit, ha nem emailbe van csatolva. A böngészője egy rakás kaki.
    Ami a minőséget illeti, azzal teljesen egyetértek, nálunk is folyamatosan hullanak el fehér képernyővel. A garizatatás meg min 2 hét, bár legalább új készülékre cserélik.

    Az új 10-es rendszer meg biztos jó, de nálunk már döntöttek, hogy WP8-lesz helyettük. Eddig senki nem panaszkodott, akinél már le lett cserélve a telefon, max a gyér üzemidő miatt. Azt meg sajna meg kell szokni.

    Laci

  • BéHGT

    senior tag

    válasz vamzi #12 üzenetére

    Nővérem cége nem régen hozott ki 80+ BB Q5-öt, és semmi panasz nincs rá, sőt! Kérdezték, hogy eddig miért a Samsungot erőltették. Van olyan, aki már nem a számítógépről válaszol vissza, hanem a telefonról egy e-mailre. Persze nem 1-2 oldalas válaszlevelet ír róla. :)
    Amúgy a Q10 nekem is kibír 2-2,5 napot mobilnettel, ami csak éjszaka van kikapcsolva. És amit már elég sok helyen leírtam, hogy akár a névjegyzék betöltésénél, akár a galéria indításánál az S III-asom jó pár másodpercig gondolkodott, mire észbe kapott, hogy mit is kéne csinálnia, ezen meg egyből nyitja bármelyik alkalmazásról is legyen szó. Olyan 3,5 hete használom, szerencsére semmi baja nincs, és nem is volt, biztos jól belenyúltam. :) :P

  • dr.Mura

    tag

    válasz vamzi #12 üzenetére

    Nekem pont ellentétes tapasztalatom van. Igaz, hogy nem sok száz, csak kb egy tucat BB-t kezelek, de eddig (kopp-kopp alulról balkézzel) kevés hiba volt, kb ugyanannyi, mint korábban a Nokiáknál.

    Hozzáteszem, hogy mint Bold és Torch, tehát (elvileg) a jobbik minőségből kellene lenniük. Az üzemidővel nem értek egyet, nekem a 9900 és a Q10 is kibír - nagyon erős nyüstölés mellett is - egy napot (sok 3G beszélgetés, gyakori HotSpot használat, állandó e-mail, BBM és a Q10-nél Skype).

    Az Android esetében szerinte nagyon gyártó-függő a dolog, nekem az LG sok gondot okozott (kivéve Nexus 4), a Samsung is küzd (főleg a termékciklus elején) gyerekbetegségekkel - és mindkét helyen a szoftver a gond. Szégyen egy nagy gyártóra, ha kénytelen vagyok a drága pénzen vett csilli-villi flagship telefonra Cyanogenmod firmware-t tenni, hogy menjen rendesen és ne merüljön le a semmitől fél nap alatt.

    A BB-nél szerintem a nagy előny, hogy arra jó, amire kell. A BB9900 szerintem az ideális BB, ha dolgozni kell vele - SMS, e-mail, BBM, telefonálás tökéletesen megy, a billentyűzet tuti, a készülék gyors. DE: semmi másra nem jó. Böngésző lassú, appok szinte nincsenek, tehát játszogatni, időt múlatni alkalmatlan eszköz.

    A Q10 már jobb az appok terén, fürgébb is, de a telefonálási komforton sokat ront, hogy nincs fizikai felvevő és letevő gomb. A billentyűzet viszont ha lehet - még jobb, mint a BB9900 esetében, egy álom rajta gépelni (különösen az érintős borzalmakkal összehasonlítva - lehet az Swype, prediktív, szótáras, csilli-villi, mint egy halom guanó).

    A BB szerintem dolgozni (arra, amire nekem kell) tökéletes, és ha kijön a 10.2 (hivatalosan, nem Crackberry-s kiadásban), akkor még egy fokkal jobb lesz. De Instagram nem lesz rajta - és ez nekem így pont jó is.

    C8H10N4O2

Új hozzászólás Aktív témák