Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elijah Baley

    tag

    válasz repvez #3 üzenetére

    Nem nagyon érdemes olcsót venni, sajnos számtalanszor beáztak az alsóbb árkategóriájú (15k.) alatti headseteim edzés közben (bringa, futás, eső, izzadtság) :( - az ami kicsi az általában kevés ideig bírja. Például ilyen a BackBeat Go is, az egyik legkomolyabb, ami viszont nem éppen olcsó, a mostanában szanaszét-sztárolt Powerbeats 2 Wireless én most ilyet kérek a Mikulástól :D - hátha ő megfinanszírozza ;)
    Ilyet használok most Katt - anno a Telekomnál vettem, nagyon kellemes csalódás az árához képest, de a vizet ez sem bírja, és ha egy kicsit vaskosabb a füled, akkor 5-6 óra után tud fájni a hordása, egyébként nekem kényelmes, és még nem esett le rólam mozgás közben :)

    A cikkhez pedig: 93 USD-ért szerintem nem éri meg, a feléből kaphatóak hasonló megoldású "zsinór + vevő" megoldások, de meg kéne hallgatni, hogyan is szól, mielőtt jobban lehúznám ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

Új hozzászólás Aktív témák