Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 64b0r

    aktív tag

    válasz orbano #7 üzenetére

    A sávtartást csak példaként említettem mert lusta voltam utánanézni :B De amikor DARPA-t írtam erre gondoltam. És ezt még nem tudják a modernebb (utcai) autók egyelőre. A mostani sávtartás még hol működik, hol nem, attól függően, hogy milyen napszak van, mennyire friss a felfestés, milyen festékkeveréket használtak, hány pillangót fogott aznap az a fecske, ami épp átrepül a kocsi előtt stb. :DDD
    Ez ebben a formájában mókusvakítás. Ahogy a döntött nézetet is 3D-snek nevezték. Az első haszna onnantól van a dolognak, hogy pár épületet fel lehet ismerni rajta, mert ez tényleg segíti a tájékozódást. (nem elég, ha a navi pontosan tudja hol vagy, ha egyszer te fogod a kormányt :) )

    MOD: Azt elismerem, hogy erre van a jövő, de azt én kb. úgy látom, hogy az egész szélvédőt bevonják OLED-del, és arra rajzolgatja rá nekem a nyilakat a navi. De ez egyelőre elég nájtrájderes elképzelés. :D

    [ Szerkesztve ]

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

Új hozzászólás Aktív témák