Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz minek?:S #859 üzenetére

    Egyébként ugyebár hallgattam rátok skacok és írtam Partneronak itt is aprón meg emailt is, mind a 2 helyen válaszolt, itt püben mondta, hogy hívjam fel(pénteken). Felhívtam, erre mondja nekem, hogy csak várhatóan kedden érkezik be és hív, hogy mizu. kivárom a hétvégét, itt a tegnap.. már tűkön ültem kb, erre 11-dél körül írt itt pü-t, hogy feladta a csomagot. Direkt visszakérdeztem, hogy akkor lehetséges, hogy ma megkapom, amire azt írta, hogy igen, várok várok, ma 10:15kor kereken hívott, hogy csak csütörtökön érkezik szállítmány és adjam meg az adatokat, megadtam(hirtelen nem ugrottak be az itt beszéltek).. rá kb 1 órára írtam neki itt, nem válaszolt, és mivel totális kavarodásban voltam, mert elvileg feladta nekem, én meg 5 után sem kaptam semmit, felhívtam, hogy akkor hogy lehet ez, hogy tegnap feladta és még sincs teló, hát, hogy 2 dbot kaptak és azt másnak "kiosztották" és, hogy majd csak a csütörtöki szállítmányból fogok kapni én.. szóval egyelőre ott vagyok, hogy nincs még telóm, pedig az N hiányától eltekintve nagyon várom már :(

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák