Új hozzászólás Aktív témák

  • istnag

    addikt

    válasz jacis #92 üzenetére

    Nem a WP topikba, mert ott semmi gondom nem volt ezekkel, ellentétben a BB-vel. Most gáz vagy nem gáz nekem fontosak lettek volna a FB üzenetek/értesítések, de vagy egyátalán nem jöttek meg, vagy csak sokkal később. A FB app is olyan volt, hogy egyes posztokat egyszerűen nem jelenített meg :F A Viber is egy hulladék, sima androidos port, ami annyira gáz, hogy iszonyat. Végülis nem használják egyiket sem sokan.
    Ha az alkalmazások száma/minősége elérné a WP szintjét lehet még mindig Z10-et használnék. Szóval röviden nem a WP topikba akartam írni. ja és nem én voltam az egyetlen, aki ilyen problémákkal küzdött, de nem volt semmi gond, mert mindenre ott a BBM (az mindegy, hogy az ismerőseim közül kb senki nem használta, de legalább ott van) Az FB meg nem való üzleti telefonra, mert a BB az. Na wtf, akkor miért nincs rá egy tetves OTP Smartbank ? -Hozzáteszem ennek az androidos apk-ja jól ment.- Meg úgy egyik bank sem adott ki rá nagyon semmit.

    Amit viszont jó az tényleg nagyon jó, az Active Frame, a gesztusvezérlés, a HUB, mind-mind többet érdemelnének "kőrítés" terén, mert ezek hiába állnak, minden OS felett, ha nincs mellette, olyan app kínálat ami megfelel a mai kor feltételeinek, hiába, ha nincs legalább egy szolgáltató, ahol meg lehetne venni előfizetésre, vagy akár részletre.
    Nekem pl akárhogy is,de ez a telefon tetszik, jó, hogy nem tucat, a maga módján szép is, de köszönöm egyelőre elég volt a BB -ből..

Új hozzászólás Aktív témák