Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    Én most melóhelyi teszten nyomkodok egy ilyent.
    Akkuidő nálam is úgy alakul, hogy ˇˇ2 nap. Be van kapcsolva a Bluetooth, a 3/4G adatkapcsolat, a Wifi és a GPS is, bár ez utóbbit nem akartam, de be volt.
    Napi 6-8 BoomBeach party, 20-40 perc kádban netezés, meg random üzenetnézelődés facsén, meg emailek olvasgatása után is bírja a két napot. Második nap vége felé fel kell tölteni. Ma vasárnap van, most töltött fel, előzőleg péntek délután kapott töltést. Elképzelhető, hogy a havi frissítések közt ez is orvoslásra került.
    A billentyűzete iszonyatos megszokást igényel a képernyősök után.
    Az enyém nem lagol, teszi a dolgát. A konkurense egy Redmi Note 4, az saját. Antutuban elmarad párszáz ponttal, de azt a fHD képernyő ellensúlyozza, és lehet, amiatt van az eltérés is. Ennek a kijelzője patent, nagyon szép, éles a képe, és a környezet változására is jól reagál, a Xiaomi ebben nem olyan jó.
    A készülék mono, és elforgatva én be-beszoktam fogni a hangszórót, ezzel is furcsaságokat idézve elő. Nem szól vállalhatatlanul rosszul, de nem is egy Hifi, sztem telefonnak tökéletesen elég. Beszédállapotban kihangosítva remek érthetőséget biztosított, semmi baj nem volt vele. A kamerát nem csekkoltam, de majd arra is sor kerül.
    A töltés elég gyors, ~17%ról fullra cirka 45 perc, 1 óra volt.Melegedést ekkor éreztem, mindennapos használat mellett az igazán nem érzékelhető. A régebbi Redmi Note2-m az nagyon tudott melegedni, a Note4 már alig-alig. Ez meg érzékelhetően szinte egyáltalán nem.
    Ha a kínai cuccokkal egybevetjük, akkor a beszerelt alkatrészek ára alapján ez remekül árazott termék :D
    A Note4em ~50E, ez meg 200+.
    Ami nekem nem tetszett, hogy a duplakopp néha akkor is működik, ha épp csak megfogtam a készüléket.
    A Redmi Note4 ről erre nem váltanék, csak ha muszáj lenne. :) Abban van pár olyan megoldás, ami ebben alapban nincs, és azok miatt az nekem jobban tetszik.

    Ami ebben extra, csak sehol sem említik, az az, hogy ez vállalati eszközmanagement szinten teljeskörűen (?) (szerintem kellő mértékben) felügyelhető. Ehhez hozzátartoz(hat)ik a Blackberry infrastruktúrához való előfizetés, ami nem teljesen a szolgáltatói infrastruktúrát jelenti. A készülék teljeskörűen integrálható a BES / UEM rendszerhez, meg annak utódaihoz / iterációihoz, ami az itteni készülékteszteknél általában nem jön szóba. Szinte semmilyen MDM / EMM rendszerrel való teszt se szokott lenni, ez érthető, mert a MA nem kezel mobilflottát. Régebbi készülékeknél a device management nem volt szempont, de a BB erre a kezdetetkől fogva gondolt, és a fejlesztések is errefelé mennek. Szóval nem annyira az egyéni vásárlókra kihegyezett készülék ez, mint inkább egy vállalalti flotta telefonja.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák