Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz #13260800 #43 üzenetére

    Ha úgy érzed csak hátrányba kerültél miért nem használsz inkább BB-t?

    Notis dologgal egyetértek nézzünk csak a Tp palettára, szomorú.:(

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

  • #31733248

    törölt tag

    válasz #13260800 #43 üzenetére

    "Akkora hype van a csúcs telefonok körűl, hogy egyszerűen kisöprik a megbizható régi technikákat még akkor is ha igazából semmi nem indokolja a váltást."

    Ez bizony igaz, bár tény, hogy a technikai fejlődéssel párhuzamosan alaposan megnőttek a fogyasztói elvárások is a telefonokkal szemben. Én is nagyon szerettem a BB-t és még most is nagyon drukkolok a cégnek, mégsem vettem, mert:

    - Nem (vagy csak hiányos funkcionalitással) megy több, számomra fontos alkalmazás. Elmarad az androidos megoldásoktól navigációban és Voip programokban.

    - Az android felhasználói felület annyira rugalmasan alakítható és személyre szabható, hogy valósággal agyonverte az összes konkurens platformot.

    - Nincs 5 inch körüli képátlóval rendelkező modelljük. Volt kisebb és nagyobb telefonom is, számomra ez tűnik az ideális méretnek.

    - A Swype billentyűzet fényében a hardveres qwerty billentyűzet előnyei számomra elillantak.

    - Több, kevésbé fajsúlyos szempont mellett megemlíteném pl. az S4 megdöbbentően jó fotós képességeit. A BB régi termékvonala ezen a téren sajnos nem rúg labdába, az újabbak már jobbak, de a különbség egyértelmű.

    Gondolkodtam még egy régi BB-tablet pároson is, de ezt kényelmi megfontolásokból elvetettem.

Új hozzászólás Aktív témák