Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz Xpod #13 üzenetére

    "A legkönnyebben egy hálózathoz nyomtatókon, switcheken, routereken keresztül lehet hozzáférni.": ez igaz. például a switcheket kifejezetten azért vesszük, hogy hozzá lehessen férni a hálózathoz. :P

    nyomtatók: értem én, hogy szerinted sok a bug a nyomtatókban, csak azt is látni kell, hogy a védelmet a külső támadások elhárítására érdemes alapozni (főleg ha átlag magyar 10-20 fős kkv-ról beszélünk). a belső támadások ellen egyrészt nagyságrendekkel védtelenebb vagy, másrészt azokat nem it-s eszközökkel kell kezelni. Az ellen egyszerűen lehetetlen védekezni, ha olyan valaki másolja le a fontos cuccaidat, akinek egyébként jogos hozzáférése van. Napközben faragja a bazira titkos tender árajánlatot, este meg elviszi a konkurenciához. Az ilyen ellen lehetetlen védekezni, max. detektálni tudod egy bazi nagy elektronikus infószmogban.

    "Vendégként ha kérünk simán adnak net elérést": nálam nem, igaz, elég nagy harc volt...

    "Csakhogy, ha az drágább mint amit ők hajlandóak kifizetni": akkor mvp. MásValaki Problémája, nekem nem muszáj ott dolgoznom.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák