Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz glugi #25 üzenetére

    1.) Ha.... kint voltak "rajtaütésen".... hogyan fért hozzá valaki kényes adatokhoz ,megfelelő jogosultágokkal?... gondolom nem a takaritónő volt a serverteremben.
    gyanus....
    2.)Ha... kint voltak "rajtaütésen"... esetleg bármi infót dobhattak volna a "zseniális" fogáson kívül...

    25... ha meg esetleg leszóltak ,hogy gipsz jakab notijában találtok valamit és meg kéne nézni....(nem volt benne a barnacsban vagy kideritett valamit, és túl sokat kér).... aztán lehet mikor megkapta a fülest ,hogy rászálnak ezért gyorsan törölte... de mivel szakmai hozzáértés nincs... igy nem tudta véglegesen...

    na ezt koppra elhitte volna mindenki
    Több cikk volt már ,hogy adatokat hogyan hurcibálnak magukkal személyek akinek se jogosultságuk se inteligánciájuk sincs ,hogyan kellene ezt kezelni...

    Most mit vártál? Hálaima,dicsőség? Mire ....? Ha én benyögöm ,hogy 5 alagutas üregi migréncsot elzavartam a határon akkor virágot szórnak a lábaim elé?...Nem ... talán tényeket kéne közölni ,mit ,hogy milrt csináltunk ,aztán esetleg lehetne azt mondani... jé ... ügyik vagytok... de addig finoman szólva elég "erős kétkedéssel" fogadjuk páran a híreket..

    Személyeskedés? Pont te kaptál le a lábamról ,hogy ne szóljak be ha nem voltam ott... honnét tudnám is... Na ja de véleményem lehet és amig ugró ip-cimről irok igy le is merem irni.... :K

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

Új hozzászólás Aktív témák