Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz errorcode06 #64 üzenetére

    Jó,ezt ÉN is tudom.De bevallottad? :)
    Itt most nem is az a lényeg,hogy ki milyen maszekkal tud "feketén" kis buliravalót keresni,hanem ezt "pénznek" nézetik,de minden alap nélkül,ha hivatalosként nézzük,és ráadásul,ahogy mondod,már késő "reklám",mert csúcs PC-vel is elég nullszaldós.A célhardverek meg drágák,és másra nem jók,pont innen az extra kockázat,hisz ezek a masinák a géppel ellentétben csak erre jók,és mostmár "szükségesek" is.Épp ezért nem értem,hogy a PéHá miért most veszi ezt elő cikknek...a "szürkesége" dettó.
    Nincs bajom vele,hogy ilyen is van.Maximum az,hogy sajnálom,aki most indul neki,beleinvesztál,mert a célhardver miatt kell,és esetleg cumi.
    Akkor már inkább hordjanak ki a fiatalok pizzát,újságot,akármi ehelyett keresetkiegészítésnek.Vagy szóljon arról is a cikk,hogy ez mekkora kánaán VOLT...és akkor sem legális,ennyi erővel ott a tőzsde,akármi,bár igazán azt se csípem,mert van ismerősöm,akivel elhitették,hogy ez milyen jó,a százalékért,aztán magára hagyták és úsztak el milliók...aki nem néz utána,könnyen beugorhat.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák