Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz Eastman #43 üzenetére

    HI!

    ha elkezdek egy kezelestr akkor abban benne van a kilazitas is, sot a nelkul hozza sem nyulok mert az benne van a rutinban
    en egy kezemen megszamolom azokat a dokikat akik porckorongservnel nemazzal keszteka riogatast hogy konnyen le is benulhat /meg hohu minden egessegugyben dolgozo minimum egy sontkovacs altal eltort nyaakat latott mar, ez az alap hozzaallas:- ) mod: az altalam az egyik legtobbre tartott szemelyel is ezert szakadt meg a kapcsolat, es sajna nem talalom a tornajat, amit akkoriban kaptam Tole, pedig az hihelen jo!/

    udv

    neduddki

    p.s. kilazitas, atmozgats: amugy en nem tudom elvalsztani eszt egynmastol es osszetetrtoik, leglabbis nekem /rossz ez a megfogalmazas, mert nincs ket kulon folyamat ez egy es szetvalszthatalan mert kulomeben nagy a gaz!/
    /csendben jegyzem meg hogy volt mar ojjan aki egy hetig fajdalomcsillaitot szedett a kezels utanni izomlazara pediog csak simogattam /a sajat mercemmel:- )))/, na ot tobebt nem lattam/

    [ Szerkesztve ]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • biker

    nagyúr

    válasz Eastman #43 üzenetére

    Érdekes volt a doki. mindkettő.

    Háziorvos: mondtam neki, hogy nem sokat javult, legrosszabb a WC, mert akkor beáll.
    Válasz: enyhe hashajtó, és akkor könnyebben kijön, nem kell erőlködni.
    Hát, megvolt a véleményem erről. idióta...

    Váci para-ember: sok érdekeset mondott, jó része igaz is. mindent átropogtatott, kivéve a gerincem azon részét, ami fáj. a medencém és az L1 között semmit se csinált, csak a talpamtól a fejem tetejéig minden mást. Gerincemet is csigolyánként, nyakamat is kimozgatta, jó meszes persze mindenem.
    A gerincemre azt mondta, nem hülye, nem akar kárt okozni, azt most nem szabad, de hiába lenne jó, ha a környéke rossz. akkor nem ért el semmit. Majd legközelebb.
    Masszőröm ma átnézett, azt mondta, érzi, hogy jobb a hátam.
    Masszázs előtte nem volt, de ilyen lazító átmozgatást csinált minden ropogtatás előtt.
    Utána be tudtam kötni a cipőmet, mondjuk, bár ma reggel meg majd meghaltam.

    Jó lenne egy MR, de a háziorvosom azt mondta, ha jövő hétfőig se jó, majd akkor elküld röntgenre, meg reumatológiára, holott nem egészen így kéne, mert a röntgenen még ha látna is valamit, az 2 hét elteltével, mikor már javul, sokat ér.

    MR-re meg majd ők küldenek.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák