Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz finest #133 üzenetére

    Igen, csak akkoriban nem fordítva ült a lovon mindenki. Azért komoly változás, hogy most nem elég, hogy sok szülő hepciáskodik, ha a gyerekre ferdén néz a tanár, de olyan is előfordul, hogy a gyerek megy a tanárnak. Arról ne is beszéljünk, hogy kapásból rohan mindenki az ombdusman bácsihoz, mert Pistike rossz jegyet kapott. Merhá az ő okos fijja még a tanítóbánál is jobban tujja...
    Valaki írta a szülők felelősségét. Teljesen igaz. Ma egy átlag szülő leülteti a gyereket a szgép elé, vagy a kezébe nyom egy tabletet, telefont, és el van intézve. Én azért emlékszem, hogy velem leültek tanulni, otthon verset mondtam, stb...
    Az egész társadalom el kezdett rohanni, élen a példás szülőkkel, akiknek fontosabb megfelelni azon társadalmi normáknak, hogy a gyereken milyen drága a cipő.Az mellékes, hogy a tanulásra szánt tableten mondjuk a faszbúk van használva... De lehet takarózni vele, hogy én mindent megvettem neki. Sokakban él egy olyan téveszme, hogy a törődés arányos az elköltött pénz mennyiségével....

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák