Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    Ha már ennyi off,
    a terminál nem gyerebe a kisboltosnak.
    Mióta van a sarki kisboltba a havernak, azóta átkozza. De kellett mert a vevők igényelték.
    Ha bárki fizet 200 forintot 5 zsemléért az neki többe van. Hajrá bankok, korrekt egy üzletág ez.

    Valamint lehetett nála telefont tölteni.
    Mivel ezt nagyon kevesen vették igénybe, totál deficit.
    Pl. Van a lilánál. pirosnál, kéknél egy létraszerűen emelkedő táblázat amit a boltosnak ki kell választani hogy mennyit fognak tölteni havonta.
    Érted, előre kell neki tudnia hogy Júliusba 50.000-ért lesz piros, 30ezerért lesz kék és 40ezerért lila telefontöltés.
    Majd megveszed ezt a csomagot, a lehetőséget. Igen TE FIZETSZ azért hogy nálad tölthessenek az adott szolgáltató javára.
    Brilliáns ugye?
    .Ha sokat tévedtél, akkor nagyobbat buksz, ha kimeríted a keretet akkor csak kevesebbet de mindenképpen pénzedbe kerül hogy egy mobilszolgáltató jól járjon a te közreműködéseddel. és neked ennek örülni kell.

    BKV és egyéb bérlet.
    Fatornyos kis falunkba perpill. 17000 körüli a lélekszám.
    A bkv, vagy bkk vagy mi a neve, 2 éve leszerelte a falu főterén a jegy és bérletautomatát. Kihasználatlanság, ez volt az indok.
    Én áldom a Jóistent hogy az asszony már nem jár be pestre melózni hanem a faluba talált munkahelyet mert egy pesti és egy vidéki kiegészítő bérlet vásárlása az így működött:
    Átautóztam a 17 kerületbe, ott a közeli automata vagy tudott visszaadni vagy nem, vagy elfogadta a QR kódot amire az aszonynak az utazási költséget visszaadták vagy nem, vagy adott áfás számlát vagy nem, vagy elfogadta a kártyámat vagy nem, épp működött vagy nem.
    Ha ezek épp pont így voltak,akkor bebumliztam a 17. ker központba és ott a bkk ügyfélszolgálati irodájába megvettem a bérleteket. Emberektől. Gond nélkül.
    Az irodát ezév tavaszán bezárták. Gratula.

    És nekem nyelt be bkk automata lóvémat, semmit nem tudsz tenni, ha megrugdosod akkor téged büntetnek meg.
    Bebumlizol a keletibe a központjukba, itt jegyzőkönyvet vesznek fel, majd mivel az automatákat nem a bkk hanem külsős cég üzemeltetei, 50-60 nap múlva majd történik valami.
    Nekem visszadták a benyelt lóvét 57 nap múlva, de nem ám utalnak vagy postázzák, áááá dehogy, egyesegyedül a Deák téri irodába vehettem át kp-be. Ami tőlem 30 kilométer, vagyis ráment fél napom+6 darab buszjegyem, hogy a saját pénzemet visszakapjam. Ami így máris 3000 forinttal kevesebb volt, utazást nem térítenek, akkor se ha Nyíregyházáről jössz a te saját jogos pénzedért amit az automatájuk benyelt.
    Én egy maradi öregember vagyok lehet de szívből gyűlölöm a jegyautomatákat és az összes ilyet. Míg nincs gond addig nincs de ha bármi kis gebasz van akkor ott rohadsz meg, nincs normális azonnali ügyfélszolgálat, napjaid mennek rá az elintézésre.
    És ilyen nincs, dehogy nincs, haverom majdnem benntragadt egy áruház mélygarázsába mert a rendszer nem engedte ki, annak dacára hogy kifizette a parkolást. Másfél óráig futkosott hogy kiengedjék és nem kevés gyanúsígatáson esett túl hogy Ő a barom. Mer' a gép nem tévedhet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák