Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz xmaas #4 üzenetére

    Ilyen összegeket senki sem fizet ki. Ezek csak afféle szánalmas próbálkozások a "jogvédők" részéről, akik gyakorlatilag visszaélnek a jogsértés vádjával, miközben kimutatható veszteség nem történt, de megragadnak minden alkalmat hogy ~nulla munkával meggazdagodhassanak.

    ------

    Amikor legutóbb bezárt a btjunkie, akkor sejtettem hogy az ISOhuntnak is egyszer annyi lesz. Bár az IH sosem bővelkedett a jobbnál jobb tartalmakkal, de mégis csak elérte a végzet. A Piratebay-t meg szerintem nem kell félteni, az mögött már egy egész közösség áll, szerintem esélytelen hogy valaha bezár. Mivel nem gyenge reklámbevételeik is vannak, több érdek is fűződik hozzá.

    Továbbá bay-ről hallottam olyat is, ami vagy igaz vagy nem, de állítólag tervezik műholdra fellőni a trackert. Gyakorlatilag már így is torrent fileok nélkül operál (néha mégis ott van a torrentekhez a file, de hogy miért az passz), és ha tényleg fellövik műholdra, már nem sok mindent tudnak vele kezdeni...

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák