Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gave

    addikt

    válasz Glenda #9 üzenetére

    Nyilván aki ezt a médiumot választotta bármely oldalról az tisztában volt a lehetőségekkel. Én nem ítélek el senkit.

    Ez a teljes körű monitorozás, mert idővel ha nem állítják meg az lesz, ez egy hányadék nagy exploit megint. Ami majd az "egyszerű felhasználókat" sújtja érts: Akarja telepíteni? igen klikk, tovább klikk...

    Én is több éve Ubuntut használok, mert nem játszottam aktívan, internethez meg lite programozáshoz nem kell a Windows.

    Az a baj, hogy még mindig azt hiszik néhányan, hogy azért nem vesznek szoftvert meg szórakoztató tartalmakat mert ki lehet kerülni, holott azért mert 99% szutyok tucat termék melynek kb fél délután a szavatossága. Mindig ez a legegyszerűbb megoldás, hogy keressenek valakit akire fogni lehet a kudarcukat. "Aztán jól büntessük is meg mert példát kell statuálni".

    Rengeteg példa van az ellenkezőjére is amikor az emberek jó termék reményében vagy jó tapasztalat után fizetnek a készítőknek jelentős pénzt. Webes adományok formájában, vagy Kickstarter és hasonló projekt platform adományok formájában.

    [ Szerkesztve ]

  • bunfi

    őstag

    válasz Glenda #9 üzenetére

    A szellemi termékeket, szerzői jogot védeni kell. De azt hiszem a mértéke és a módja nem túl adekvát. Valami miatt kialakult és működik az illegális letöltés kultúra is. Először ezen kellene elgondolkodni, nem pedig olyan algoritmusokat írni, amelyek játszi könnyedtséggel felhasználhatók a magánélethez való jog megsértésére is. Habár ilyen algoritmusokból már jónéhány fut és sebészi pontossággal szűri és rendszerezi az információkat megkérdőjelezhető jogszerűséggel.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák